Vilkyčiai 2021

Vilkyčiai 2021

2021 m. rugpjūčio 14-15 d. Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyko LKSKA ,,Nemunas“ kroso varžybos ,,Vilkyčiai 2021“. Tai diena, kurios su nekantrumu laukė visi automobilių sporto gerbėjai. Šis renginys sutraukė nemažai sportininkų iš Lietuvos regionų,kurie parodė profesionalams prilygstančią vairavimo techniką, bekompromisę kovą ir šaltų nervų iš pilotų reikalaujančius lenkimus. Krosas įdomus tuo, kad yra lenktyniaujama ant 850 metrų ilgio trasos žvyro dangos.

Trasoje buvo galima išvysti ne tik kėbulinius automobilius, bet ir kroskartų grupę. Be to, intrigos pridėjo – „jokerio“ ratas. Tai tam tikra trasos dalis, kuria važiuojant galima aplenkti konkurentą ir išvažiuoti į trasą palankesnėje pozicijoje. Kai kurie sportininkai įgudo sėkmingai pasinaudoti „jokerio“ ratu ir taip pagerinti savo rezultatą, tačiau šis ratas ne be reikalo taip pavadintas, nes, manevrui nepavykus, sportininkas į trasą gali grįžti praradęs turėtą poziciją.

Tai neabejotinai buvo gera žinia kroso gerbėjams, kurie galėjo pamatyti kaip varžovų klaidas lenktynių metu medžioja patyrę kroso vilkai. Neskaitant klastingo ,,joker“ rato, intrigos šioms varžybos pridėjo ir prasidėjusi liūtis, kuri tęsėsi visą II kvalifikacinį važiavimą. Dalyviams teko važiuoti šlapia trasos danga, po šios kvalifikacijos atsirado nemažai pasikeitimų dalyvių sąrašuose: lyderiai – nukrito į galą, o gale rikiuojami sportininkai pakilo net keliomis pozicijomis aukščiau. Po finalinių važiavimų ant prizininkų pakylos plazdėjo Lietuvos vėliava, o ant aukščiausio nugalėtojo laiptelio lipo Lietuvos sportininkai.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.