Nemuno taurė- 2021” šaškių, šachmatų varžybos Butrimonyse

 

Rugpjūčio 14d. Butrimonyse vyko respublikinis šaškių ir šachmatų turnyras Nemuno taurė -2021,  kurį organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, techninę varžybų dalį vykdė Alytaus šaškių klubas “Alitas”

Į varžybose dalyviai atvažiavo iš Įvairių Lietuvos miestelių bei kaimo gyvenviečių, buvo žaidžiami 9 turai, laiko kontrolė 15min. Pagrindiniame šaškių turnyre varžėsi 28 dalyviai, Jaunučiai iki 13metų  (7 dalyviai) žaidė atskiroje grupėje. Šachmatų turnyre dalyvavo15 dalyvių.

Šaškių varžybas laimėjo Rokas Banevičius iš Šiaulių 8tšk. Antra vieta atiteko Kęstučiui Blaževičiui iš Trakų 6,5 tšk., trečia – kauniečiui Ramūnui Viskantui 6,5tšk.Veteranų klasifikacijoje pirmas alytiškis Donatas Baranauskas, antras luksnėniškis Jonas Rutkauskas, trečia vieta atiteko Kęstučiui Cikanui taip pat iš Luksnėnų. Moterų klasifikacijoje pirma Genovaitė Bukauskienė iš Kauno, antra  -Marijona Bajerčienė iš Punios,trečia vieta atiteko Jūratei Jakštonienei iš Kauno. Alytaus rajono stipriausi Jonas Rutkauskas ir Marijona Bajerčienė.

Vaikams teisėjavo marijampolietis Jonas Navickas  ,suaugusiems Donatas Baranauskas ir Kęstutis Blaževičius. Šachmatų vyriausias teisėjas Dainius Bukleris. Šachmatų turnyro nugalėtoju tapo Jonas Venckas iš Jonavos 7,5tšk., antras –Dainius Bukleris iš Alytaus 6,5tk, trečias  alytiškis 86 metų Alfonsas Bernatavičius 5tšk.

Jaunimo klasifikacijoje nugalėjo Saulius Žiūkas iš Punios 7tšk, antra vieta atiteko alytiškiui Mantui Januškevičiui 6,5tšk., trečia – alytiškiui Nojui Navickui 6tšk. Moterų klasifikacijoje pirma alytiškė Ramunė Žekevičienė, antra – Romutė Jablonskienė iš Butrimonių.

LKSKA “Nemunas” įsteigė taures, medalius ir įvairius prizus. Butrimonių gimnazijos administracija suteikė puikias sąlygas šioms varžyboms.

Daugiau renginio nuotraukų galite pamatyti – https://bit.ly/3j0O5lu

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.