LKSKA „Nemunas“ seniūnijų sporto žaidynėse varžėsi 28 rajonai

Š.m. liepos 16d, Palukščio dvare vyko  tradicinės Lietuvos kaimo seniūnijų varžytuvės.  Renginio tikslas – skatinti kaimo seniūnijas vystyti tarpusavio bendradarbiavimą, keitimąsi žiniomis, patirtimi, įtraukiant kaimo gyventojus į sporto ir kultūros veiklą. Tokiu būdu gerinamas seniūnijų tarpusavio supratimas ir tolerancija, skatinamas jų bendradarbiavimas, puoselėjama kūno kultūra ir sportas.

Komandos varžėsi krepšinio, tinklinio, šaškių, virvės traukimo, svarsčio kilnojimo, smiginio, šachmatų, rungtyse, vyko kaimo seniūnų trikovė (smiginis, lasas, šaudymas iš lanko ). Visose sporto šakose dalyvavo ir vyrai, ir moterys.

 Pagaliau nevaržė jokie karantinai bei pandemijos . Šventėje dalyvavo  kaimo seniūnijos iš 28 Lietuvos rajonų . Programoje : krepšinis 3×3,tinklinis 3×3, šaškės ,šachmatai ,stalo tenisas,svarsčio kilnojimas,smiginis ir seniūnų trikovė. Šventės svečius pasveikino LKSKA “Nemunas “prezidentas Zigmas Medingis ir LKSKA “Nemunas “ Pirmininkas Mindaugas Levickis .

Renginio tikslas – skatinti kaimo seniūnijas vystyti tarpusavio bendradarbiavimą, keitimąsi žiniomis, patirtimi, įtraukiant kaimo gyventojus į sporto ir kultūros veiklą. Tokiu būdu gerinamas seniūnijų tarpusavio supratimas ir tolerancija, skatinamas jų bendradarbiavimas, puoselėjama kūno kultūra ir sportas

Aktyviausiais rajonais pripažinti : Telšių ,Alytaus ir Kėdainių netoli nuo jų atsiliko Raseinių,Anykščių ,Švenčionių ir zarasų rajonai.

Atskirose rungtyse nugalėtojais tapo  : Joniškio ,Kelmės ,Simno,Surviliškių , Anykščių, ,Alytaus,Dusetų,Ryškėnų,Luksnėnų, Adutiškio,Panevėžio, Raseinių kaimo seniūnijų atstovai.

 Puikus oras suteikė papildomai jėgų varžytis ,nes prognozė buvo labai bloga-lietus ,kuris pasirodė tik pasibaigus šventei po visų apdovanojimų apie 18 val.

Daugiau renginio akimirkų mūsų fb puslapyje.

facebook.com/photo/?fbid=556439996179881&set=pcb.556444959512718

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Prisegti failai

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.