Sporto žaidynės Palukščio dvare – „Rokynė“

Sporto žaidynės Palukščio dvare – „Rokynė“

Vieną rudens popietę Raseinių rajono kaimų bendruomenių sporto mėgėjai sugužėjo į sporto žaidynes, kurias organizavo Palukščio kaimo bendruomenė kartu su Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos ,,Nemunas“ . Dalyvavusiems buvo geras laikas pabendrauti, išmėginti save.
Įžanginiu žodžiu susirinkusius pasveikino Palukščio bendruomenės pirmininkas Romas Rudžinskas.
Žaidynių dalyvius pasveikinti atvyko Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Vazgys. Jie ne tik tarė sveikinimo žodį, bet buvo aktyvūs sirgaliai ir dalyvavo netradicinių sporto šakų rungtyse.
Šventę pagyvino projekto ,,Prisijungusi Lietuva“ koordinatoriai, kurie į veiklas aktyviai įtraukė vietos bendruomenių atstovus. Šeimininkams iškėlus Raseinių savivaldybės Mero dovanotą Lietuvos vėliavą, žaidynių pradžią paskelbė varžybų vyr. teisėjas Zenonas Rajunčius. Nuo pat ryto užvirė kovos paplūdimio tinklinio, krepšinio, kvadrato aikštelėse, šaškių rungtyje bei netradicinių sporto rungčių varžybose.
Paplūdimio tinklinio varžybose dėl pagrindinio prizo susirungė penkios komandos. Titulas atiteko Raseinių jaunimo komandai su Eimantu Mikalausku ir Deivydu Milašu, antra liko ,,Gynėvės“ komanda, atstovaujama Domanto Labučio ir Beno Arlausko, treti Rimas Bakanauskas ir Laimonas Petraitis iš Gėluvos komandos.
Didelis būrys sportininkų susirinko į atnaujintą, ko gero geriausią kaimiškoje vietovėje, krepšinio aikštyną. Po įnirtingų kovų finale laimėjusi prieš Gėluvos krepšininkus nugalėtojais tapo Palukščio krepšininkai.
Daug emocijų sulaukė ir kvadrato varžybos. Nugalėjo svečiai iš Vilniaus, antri liko Raseinių jaunimas, trečiąja vieta turėjo tenkintis Milašaičių komanda.
Šaškių rungtyje visus varžovus nugalėjo Rokas Rudžinskas, antras liko Patrikas Žala, trečias-Domantas Pikūnas.
Visus traukė netradicinės sporto šakos. Čia galėjo kiekvienas parodyti akies ir rankos taiklumą, miklumą. Pasklidę po teritoriją, kiekvienas rinkosi kas jam patinka ir dalyvavo ne vienoje sporto šakoje.
Lėkštučių mėtymo rungtyje nepralenkiama buvo Diana Lukošienė, antra liko Samanta Lembertaitė, trečias Jonas Vazgys.
Tiro rungtyje, aplenkusi Samantą Lembertaitę ir Vidą Lukošių, nugalėtoja tapo Irma Juknevičienė
Smiginio rungtyje daugiausia taškų surinko Romas Rudžinskas, kiek mažiau Vidas Lukošius ir Jonas Vazgys.
Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos ,,Nemunas“ medalius ir taures nugalėtojams ir prizininkams įteikė Romas Rudžinskas ir Jonas Vazgys
Kiekvienas dalyvavęs sportinėse rungtyse galėjo jaustis kaip tikras čempionas, nes juk svarbiausias dalykas šiose sporto žaidynėse buvo ne tik laimėti, bet dalyvauti ir nenugalėti, bet garbingai kautis. Gražus rudeniškas oras, skani Palukščio bendruomenės šeimininkių virta košė, arbata ir šalta gira suartino, padėjo atsikvėpti, pabendrauti. Pasibaigus žaidynėms lieka daugybė įspūdžių, gerų emocijų, kažkiek malonaus nuovargio ir pasididžiavimu pavykusiu renginiu.

Palukščio kaimo bendruomenės pirmininkas Romas Rudžinskas

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.