IMBRADO SENIŪNIJOS ŠVENTĖ AVILIUOSE

IMBRADO SENIŪNIJOS ŠVENTĖ AVILIUOSE

2019 m. rugsėjo 14 d. (šeštadienį) tradicinė Imbrado seniūnijos šventė vyko didžiausioje seniūnijos gyvenvietėje – Aviliuose (Avilių II k.). Renginys, pavadintas ,,Susitikim po darbų“ – sudėtinė Zarasų rajono savivaldybės festivalio ,,Vasara kaime“ dalis – vyko nuo ankstyvo ryto iki vidurnakčio. Gamta šįkart nepateikė jokių išdaigų – visą dieną buvo giedra, gana šilta, kiek vėjuota.

Nuo ryto į aikštyną prie kultūros namų (Akmens g. 8) rinkosi sportininkai iš Avilių, Imbrado, Antalieptės ir kitų vietovių. Buvo varžomasi krepšinio aikštelėje 3*3, metami tritaškiai. Čia geriausiai sekėsi antalieptiškiams. Stipriausi jaunuoliai, vyrai kilnojo svarmenį (skaičius per minutę), gausus dalyvių būrys mėtė smiginio strėlytes. Tinklinio varžybose dalyvavo tiek vaikinai, tiek merginos, čia laimėjo Imbrado pirmoji komanda. Galiausiai įvyko bėgimas Avilių gatvėmis, distancija apie 1600 m. laimėjo bėgikas iš Vilniaus Sigitas Pranaitis, bet gerai pasirodė ir vietinis jaunimas (vaikinai ir merginos). Visi varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti– LKSKA ,,Nemunas“ prizais ir medaliais, jiems buvo įteikti puikūs diplomai, pasirašyti paties asociacijos pirmininko Kęstučio Levickio. Gerbiamasis K. Levickis rado laiko atvykti į varžybas, trumpai pabendrauti su sportininkais, vaikais, renginio organizatoriais.

Oficialioji – kultūrinė šventės dalis vyko gražiame kiemelyje priešais kultūros namus. Gausiai dalyvavo visų amžiaus grupių gyventojai, nuo kūdikių vežimėliuose ir garbaus amžiaus senjorų. Renginį pradėjo ir vedė kultūros darbuotoja ir Kelpšiškių seniūnaitė Ligita Čerkova. Visus sveikino Imbrado seniūnijos seniūnas Vygirdas Žalkauskas. Seniūnas perdavė pirmininko K. Levickio sveikinimus, dėkojo LR Žemės ūkio ministerijai ir LKSKA ,,Nemunas“ už paramą. 

Kultūrinė programa buvo gausi ir įvairi. Koncertavo Avilių vaikų ansamblis, Imbrado mišrus vokalinis ansamblis, solistai. Atvyko ir buvo labai šiltai priimta Antalieptės kaimo kapela, dainavo Zarasų krašto žmonių su negalia kolektyvas. Galiausiai visus linksmino ir gražiai įtraukė į veiksmą populiari grupė ,,Bernužėliai“.

Visi šventės dalyviai nemokamai vaišinosi skaniu karštu patiekalu, mielai gėrė ūkininkės Onutės Vidrickienės išvirtą tradicinę gilių kavą.

Sutemus, apie 20:30 val. Avilių padangę nutvieskė šventinis fejerverkas, kurį stebėjo gausus būrys žmonių. Vėliau jaunimas iki vidurnakčio linksminosi diskotekoje.

Gražią šventę organizavo:LKSKA „Nemunas“, Zarasų kultūros centras, Zarasų rajono savivaldybė, Imbrado seniūnija, Imbrado bendruomenės centras. Renginį rėmė LR Žemės ūkio ministerija,“, padėjo organizuoti Zarasų sporto centras. Dėkojame sporto entuziastui Andriui Norvilai (Imbradas), kuris ėmėsi atsakingų varžybų vyr. teisėjo pareigų ir labai tvarkingai pravedė visas varžybas.  Dėkojame meno vadovei Danutei Alaunienei už bent kelių kolektyvų parengimą šventei.

 

Imbrado seniūnijos informacija

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.