SIDABRO MEDALIS  EUROPOS ČEMPIONATE VENECIJOJE

Rugsėjo 5 – 15 dienomis Italijoje, Venecijoje vyko Europos sporto meistrų veteranų lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo virš 5000 dalyvių Lietuvai atstovavo 24 sportininkai, kurie iškovojo 15 medalių: 6 aukso, 3 sidabro ir 6 bronzos medalius. Geriau sekėsi tik Izmyre Turkijoje 2014 metais, kur iškovota 6 aukso, 4 sidabro ir 6 bronzos medaliai. Šiame čempionate  W65 grupėje Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja, Sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė. Rutulio stūmimo rungtyje ji užėmė IV vietą. Pirma – pasaulio rekordininkė Mihaela Loghin (Rumunija), antra – Anne Kirstine Jensen (Danija) trečia Hermine Bajare (Latvija) Metimų penkiakovės rungtyje (kūjis, rutulys, diskas, ietis, trumpas kūjis) Genovaitė Kazlauskienė užėmė II vietą ir iškovojo sidabro medalį.