Antazavės festivalis 2022

Liepos 23 dieną Antazavėje vyko tradicinė kultūros ir sporto šventė „Antazavėsfestivalis“

Nuo 10 valandos ryto Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos stadio ne virė sportinės aistros. Čia varžėsi gausus sportininkų būrys – ne tik iš Antazavės, Avilių, Imbrado, Zarasų, bet ir iš Utenos, Krepšinio, tinklinio, šaudymo, smiginio, šaškių ir kitoms rungtims atsakingai teisėjavo Arūnas Zavackas, Marius Liepa, Vidukas Merkys, Juozas Galvonas, Jūratė Galvonaitė. Nors ryte truputį nulijo, diena buvo saulėta, šilta, bet karštis per daug nevargino.

Krepšininkų užsiregistravo keturios ir penkios tinklininkų komandos. Tinklinio varžybose pirmą vietą laimėjo „Antazavės“ komanda, antrąją „Miksas“ trečiąją „Antazavės veteranų“ komanda. Krepšinio varžybose pirmą vietą iškovojo „Utenos seniūnijos“ komanda, antrąją
„Bajorai“, trečiąją komanda „Aviliai II“ Šaudymo iki 16 metų varžybose
pirmą vietą iškovojo Dominykas Merkys, antrąją Elija Mokutavičiūtė,
trečiąją Simonas Šakys, virš 16 metų – pirmąją Ramutis Ulevičius, antrąją
Liveta Dainytė, trečiąją Laura Jankauskienė.

Šaškių varžybose pirmą vietą laimėjo Darius Galvonas, antrą Vaclovas Banaitis, trečią Juozas Galvonas. Smiginio varžybose taikliausias buvo Rimantas Kiškis, antras adas Jankauskas,
trečias Mindaugas Aldonis Merginų baudų metimų konkurse pirmąją vietą laimėjo Greta Dainytė, antrą Ineta Dainytė, trečią Jūratė Galvonaitė, vyrų tri taškio varžybų nugalėtoju tapo Saulius Banaitis, antras Marius Liepa, trečias Remigijus Černiauskas.

Po pietų senajame mokyklos stadione vyko pramogos vaikams. Tuo
pasirūpino Živilė ir Olegas Kropai. Vaikai šokinėjo ant dviejų batutų, mėgavosi
cukraus vata, žaidė su muilo burbulais. Čia buvo surengtos vaikų estafetės
varžybos. Jose dalyvavo gausus vaikų būrys. Sudėtingą trasą paruošė ir
varžyboms teisėjavo Marius Liepa. Pirmą vietą estafetės rungtyje laimėjo
Akvilė Kaškevičiūtė, antrą Radvilė Maigytė, trečią Kornelijus Birulinas.
Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ pasirūpino, kad nugalėtojai ir prizininkai neliktų be apdovanojimų.

Nugalėtojams įteikti medaliai, atminimo taurės, pasirūpinta sportininkų maitinimu.
Vakare senajame mokyklos stadione vyko šventinis koncertas. Grojo Antalieptės, Samanių kapelos, pop grupė „Husarai“ Po koncerto surengta diskoteka jaunimui.