Finišavo Žemaitijos krašto greitųjų šachmatų maratonas ,,Kombinacija 7″

Finišavo Žemaitijos krašto greitųjų šachmatų maratonas ,,Kombinacija 7″

 

Septynių etapų maratone dalyvavo 45 šachmatininkai iš Kemės, Mažeikių, Rietavo, Akmenės, Klaipėdos, Šiaulių, Plungės, Kretingos, Šilalės bei Telšių rajonų.  Kiekvieno etapo nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais : I etapas ( spalis, Ryškėnai) 1. Aleksandr Bobkov, 2. Gintaras Paulauskas, 3. Remigijus Vereikis. II etapas ( gruodis, Laukuva) 1. Aleksandr Bobkov, 2. Remigijus Vereikis, 3. Valdas Jonelys. III etapas ( vasaris, Tverai) 1. Valdas Jonelys, 2. Tomas Gaurylius, 3. Arūnas Gincas. IV etapas ( kovas, Laukuva) 1. Remigijus Vereikis, 2. Arūnas Sipavičius, 3. Gintaras Paulauskas. V etapas ( balandis, Akmenė) 1. Albertas Valančius, 2. Remigijus Vereikis, 3. Gintaras Paulauskas. VI etapas ( gegužė, Tverai) 1. Remigijus Vereikis, 2. Tomas Veščiūnas, 3. Gintaras Paulauskas. VII etapas (  liepa, Lauko Soda) 1. Arūnas Gincas, 2. Remigijus Vereikis, 3. Albertas Valančius. Absoliučioje įskaitoje nugalėtoju tapo Remigijus Vereikis iš Tytuvėnų . Jo penkių geriausių turnyrų užimtų vietų suma buvo mažiausia – 8 

( dvi pirmos ir trys antros vietos). Antruoju prizininku tapo Gintaras Paulauskas iš Reivyčių – vietų suma 17. Trečiuoju prizininku tapo Arūnas Gincas iš Vėžaičių  – vietų suma 19. Tarp moterų pajėgiausia buvo Evita Teslionokienė ( N.Akmenė), atkaklioje kovoje tik per 2 punktus aplenkusi savo pagrindinę varžovę Ramunę Ruginienę iš Salantų . Trečiąją vietą iškovojo Birutė Umantienė iš Tverų.

Grupėje 50 + nepralenkiamas buvo Albertas Valančius iš N. Akmenės, antras Stanislovas Vaigauskas iš Kelmės, o trečias Danielius Bumblauskas iš Telšių.

Tarp 65 metų ir vyresnių pajėgiausiu pripažintas Julius Armalis iš Telšių. Antroje pozicijoje įsitvirtino taip pat telšiškis Arūnas Sipavičius, o trečiuoju prizininku tapo Alfonsas Markevičius iš N. Akmenės.  Maratono nugalėtojus ir prizininkus taurėmis, medaliais, diplomais bei rėmėjų įsteigtais prizais apdovanojo turnyro organizatorius Tomas Gaurylius ir varžybų vyriausiasis teisėjas Tomas Veščiūnas. 

 Šis maratonas kiekvienam dalyviui buvo puiki patirtis bendraujant su regiono šachmatininkais

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.