Ryškėnuose įvyko tradicinė sporto ir meno šventė   ,, Ryškėnų vasara 2022“

Šių metų birželio 24 dieną įvyko tradicinė Žemaitijos krašto sporto ir meno šventė   ,,Ryškėnų vasara  2022″. Renginį organizavo LKSKA ,,Nemunas“, Ryškėnų sporto klubas ir Ryškėnų kultūros centras.  Ryškėnų sporto klubo pirmininkas Jonas Gaurylius klubo 15 metų  jubiliejaus proga padėkos raštais už nuopelnus sportinėje veikloje ir bendrystę įteikė aktyviausiems klubo nariams bei klubo partneriams.

Pirmininkas dėkojo ,,,Ryškėnų vasara  2022″ pagrindiniams sportinių varžybų rėmėjams  Telšių kredito unijai  ,,Germanto lobis“ , Vitalijai ir Sauliui Mileikiams bei Daivai ir Antanui Juškevičiams. Po to vyko sportinės varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Telšių, Rietavo, Mažeikių, Akmenės, Plungės, Gargždų, Raseinių, Šilalės, Šilutės, Klaipėdos, Radviliškio, Kelmės bei Joniškio rajonų.

Šachmatų komandinėse varžybose , kuriose dalyvavo 11 komandų , nugalėtojais tapo Joniškio r. , o prizines vietas iškovojo Gargždų ir Radviliškio  komandos. paplūdimio tinklinio 2×2 penkių komandų  varžybose aukščiausias vietas iškovojo Degaičiai, Gargždai ir Mažeikiai. Vyrų paplūdimio tinklinio 2×2 aštuonių komandų varžybose  geriausiai sekėsi Sendvario, Viešvėnų ir Žemaitijos komandų tinklininkams. Vaikų futbolo varžybose geriausiai sekėsi Ryškėnų ,,Šėlsmas“ komandai.

Sporto šventėje taip pat vyko daug individualių sporto rungčių, kur galėjo pasivaržyti įvairaus amžiaus sportininkai.

Šaudymo iš lazerinio pistoleto rungtyje puikiu taiklumu pasižymėjo  Urtei Milašiūtė ir Žydrūnas Silkinis. Rankų lenkimo varžybose savo grupėse stipriausiais tapo Rita Jurkaitienė, Mykolas Juškevičius ir Karolis Silkinis. Šaškių varžybose absoliučioje kategorijoje nugalėtoju tapo Juozas Diglys , o prizines vietas iškovojo Algirdas Urbonas ir  Benediktas Bagočius.

Moterų grupėje pirmavo Petronėlė Kedienė, o jaunimo – Odeta Ramšaitė.

Bėgimo varžybose įvairiose distancijose nepralenkiama buvo Paulina Jančauskaitė,  Dovydas  Sukauskas,  Rokas Gaurylius,  Kevinas Olišauskas  ir Karolina Vaitkevičiūtė.

Smiginio varžybose taikliausiai savo grupėse strėlytes mėtė Alanta Varpiotaitė, Jolanta Bertavičienė ir Domantas Bagdonas.

Svarsčio rovimo rungtyje geriausiai sekėsi Povilui Kačinskiui, Deividui Bučiui ir Mantui Nabažui.

Krosfito rungtyje geriausią rezultatą parodė Toma ir  ir Mantas Nabažas.

Po  muzikinių sportininkų apdovanojimų toliau sekė meninė programa bei žymių atlikėjų pasirodymai.