Bendruomeniškumą skatinantis renginys „Aukštupėnai 2019“

Bendruomeniškumą skatinantis renginys „Aukštupėnai 2019“

 Artėjančios vasaros dvelksmą gimnazistai jaučia kasmet. Šių metų gegužės 30 – oji ne išimtis. Gražuolės Kupiškio marios – ideali vieta renginiams organizuoti. Jau treti metai Lietuvos kaimo ir kultūros asociacija „Nemunas“ ir Kupiškio ritinio sporto klubas „Aukštaičiai“ organizuoja gimnazijos bendruomenei šventę mokslo metų užbaigimui. Šiais metai tai buvo bendruomeniškumą skatinantis renginys „Aukštupėnai 2019“.

 Gimnazijos bendruomenės nariai, pasirinkę įvairias veiklas ir pasklidę po Kupiškio marių teritoriją, sportavo, komponavo gėlių puokštes, mokėsi vyti virveles, piešė, muzikavo, išbandė rankos taiklumą mėtydami ripką, fotografavo tris stichijas: orą, žemę ir vandenį. 
Bendruomeniškumą skatinantis renginys – puiki galimybė bendrauti, bendradarbiauti, padėti komandos nariams, prisiimti atsakomybę už įvairias veiklas. Gimnazistai žinojo, kad jų laukia spalvingi ir gražūs prizai, sotūs pietūs ir arbata. Ir kaip nesistengsi atlikti užduotis ar dalyvauti rungtynėse, kai ir oras buvo toks, kad pabėgti nuo Kupiškio marių tikrai nekilo noras! 
 Kupiškio marių pakrantė ūžė nuo sirgalių šūksnių, visi palaikė rungtyniaujančias futbolo ir paplūdimio tinklinio komandas (vadovės mokytojos Irena Grinienė ir Rita Grigaliūnienė). Orientacinio ėjimo ir bėgimo su kliūtimis mėgėjai atliko užduotis ir rungėsi Uošvės liežuvio teritorijoje (vadovė mokytoja Ingrida Tuskienė). Medžių pavėsyje ir elingo prieigose įsitaisė dailės plenero ir lauko puokščių bei mandalų kūrėjai (vadovės mokytojos Lena Zinienė ir Gitana Vaičiutė). Gimnazistai kartu su buvusiu kūno kultūros mokytoju, Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ prezidentu Vidmantu Liubamirsku rankos taiklumą išbandė mėtydami ripką. Pinti virveles – ne toks lengvas užsiėmimas. Tuo gimnazistai įsitikino patys. Kartu su technologijų mokytoju Evaldu Bagdonavičiumi jie kantriai mokėsi virvelių pynimo technikos. Tuo tarpu projekto „Sveikata visus metus“ dalyviai (vadovė Audronė Matuzevičienė) dalyvavo viktorinoje, pasitikrino savo žinias apie sveikatą ir sveiką gyvenseną, šmaikščiai ir įdomiai komentavo plakatus tema „Gegužės mėnuo be tabako“ bei eksponavo piešinius improvizuotoje lauko galerijoje. Jaunųjų fotografų (vadovė mokytoja Violeta Urbelienė) misija renginyje – įamžinti pačias įspūdingiausias renginio akimirkas, be to, stebėti aplinką ir fotografuoti menines nuotraukas būsimai parodai „Trys stichijos: Žemė. Oras. Vanduo“. Originaliausios gimnazistų fotografijos bus eksponuojamos gimnazijos erdvėse. Gatvės muzikantai (vadovė mokytoja Asta Remeikienė) skardeno savo balsais marių pakrantėje, gitaros ir kitų instrumentų skambėjimas pasiekė visus, kurie neabejingi muzikai. Juk būti gamtoje ir susilieti su ja – tikra kiekvieno menininko svajonė!

 Bendruomeniškumą skatinančio renginio dalyviai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, sočiai papietavo, vaišinosi arbata. Ačiū tariame šventės organizatoriams: Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijai „Nemunas“ ir Kupiškio ritinio sporto klubui „Aukštaičiai“ bei jo prezidentui Vidmantui Liubamirskui.

Mokytoja Violeta Urbelienė

 

 

 

 

 

 

 

Renginio akimirkos

            Violetos Urbelienės ir Austėjos Totorytės nuotraukos

  

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.