„Žemaitijos taurės“ svarsčių kilnojimo turnyras Degaičiuose

Birželio 25 dieną Degaičiuose vyko tradicinis Žemaitijos regiono „Žemaitijos taurės“ svarsčių
kilnojimo turnyras. Šio turnyro sumanytojas bei vienas iš organizatorių ir rėmėjų Kęstutis
Kasparavičius kartu su Degaičių sporto klubu šįmet vėl sukvietė gausų būrį svarsčių kilnojimo mėgėjų
iš visos Žemaitijos. Dalyvavo sportininkai iš Kretingos rajono, Kūlupėnų, Mažeikių, Gruzdžių, Židikų,
Tryškių, Telšių, Vilniaus ir Degaičių. Nugalėtojų įvairiose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse buvo
iš visų atvykusių komandų. Tad visi iškeliavo namo su medaliais, stipriausi- su taurėmis. Labiausiai
sekėsi Židikų iš Mažeikių rajono sportininkams. Jie laimėjo daugumos amžiaus grupių stipriausio
dalyvio taures. Mergaičių amžiaus grupėje „Žemaitijos taurę“ laimėjo Barakauskytė Amelija per 5
min 8 kg svarstį parovusi 106 kartus. Merginų tarpe stipriausia buvo Drabavičiūtė Kotryna.
Sportininkė iš Židikų parovė 12 kg svarstį 100 kartų. Moterų grupėje laimėjo Šonaitė Akvilė, parovusi
16 kg svarstį 74 kartus. Vaikų grupėje taurę laimėjo Purškorževičius Renaldas. Jis išrovė 8 kg svarstį 125 kartus.

Tarp jaunučių stipriausias buvo Skirgilas Edgaras. Jis 16 kg svarstį išrovė 115 kartų. Tarp
jaunių geriausias rezultatas yra Pabrėžo Stiveno. Jis 16 kg svarstį išrovė 73 kartus. Jaunimo amžiaus
grupėje stipriausias buvo Žvirgždinas Titas . 16 kg svarstį jis išrovė 138 kartus. Visi šie sportininkai yra
iš Židikų (Mažeikių r.). Suaugusiųjų amžiaus grupėje ,,Žemaitijos taurės“ laimėtoju tapo Vilniaus
atstovas Kačinskas Povilas. Jis 32 kg svarstį išrovė 81 kartą. Ir tarp veteranų taurės laimėtoju tapo
Degaičių sporto klubo atstovas Romanas Bukinas. Jis 16 kg svarstį per 5 min išrovė net 143 kartus.
Apdovanojimus turnyrui įsteigė LKSKA „Nemunas“.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.