Ryškėnuose įvyko sporto ir meno šventė ,,Ryškėnų vasara 2021″

Ryškėnuose įvyko sporto ir meno šventė ,,Ryškėnų vasara 2021″

Vienuoliktą kartą Ryškėnų sporto klubas ir LKSKA „Nemunas“ surengė  varžytuves Žemaitijos krašto sportininkams, o Ryškėnų kultūros centras  parengė nuotaikingą programą žiūrovams gražiai tvarkomame bendruomenės parke.

 

Į Žemaitijos regiono sportines varžytuves pabendrauti, pasirungti dėl gražių taurių, prizų ir medalių susirinko seniūnijų ir kaimo bendruomenių komandos bei individualių sporto šakų sportininkai iš Akmenės, Mažeikių,  Kretingos, Rietavo, Klaipėdos, Radviliškio, Šilalės ir kitų rajonų. Krepšinio Mix 3×3  varžybose nugalėjo Žarėnai, o prizininkais tapo Ubiškė ir Viešvėnai. Paplūdimio Mix 2×2 varžybose pirmoji vieta atiteko Rietavo duetui Valdonei ir Tomui  Šniaukams, antri liko sendvariškiai Agnė ir Mindaugas Janušai , o treti – Degaičių sen. sportininkai Redas Noreikis ir Asta Deimontavičiūtė. Futbolo varžybas laimėjo Ryškėnai , o prizines vietas iškovojo Lieplaukės ir Tirkšlių komandos. Šachmatų varžybose  sėkmė lydėjo Reivyčių sen. komandą , prizininkais tapo Kretingos ir Radviliškio  šachmatininkai.

Asmeninėse moterų šaškių varžybose geriausiai žaidė Petrutė Kedienė , jaunimo grupėje  Dovydas Kotkovas, o vyrų Valdemaras Gorskis. Smiginio rungtyje moterų grupėje pirmavo  Eglė Venckutė, vaikų – Milanas Šiurpickij, o vyrų – Vaidas Adomaitis.

Rankų lenkimo rungtyje atskirų grupių nugalėtojais tapo Jolanta Bertavičienė, Nedas Urnikis ir Deividas Bučys. Kilnojant svarstį pajėgiausi  buvo Povilas Kačinskas ir Toma Šideikytė.  Bėgimo varžybose įvairiose rungtyse pirmieji finišavo  Agnė Kaveckaitė, Aleksas Narkevičius, Ieva Keliauskaitė, Rokas Gaurylius, Evaldas Martinka, Povilas Kačinskas, Viktorija Kačinskė, Arida Petrauskaitė. Estafetiniame bėgime nugalėjo sporto klubas ,,Sportas miške“, antrieji finišavo komanda ,,Margaspalviai drugeliai“, o trečiąją vietą iškovojo Ryškėnų SK.

Sportininkus pasveikino ir apdovanojimus įteikė Ryškėnų seniūnijos seniūnas Saulius Širvys,  LKSKA ,,Nemunas“ vadovas Evaldas Martinka, Ryškėnų SK pirmininkas Jonas Gaurylius bei vyr. varžybų teisėjas Tomas Gaurylius. Per muzikinius apdovanojimus dalyviams buvo įteikti medaliai, taurės, prizai, kuriuos įsteigė LKSKA ,,Nemunas“, Ryškėnų SK, Telšių kredito unija ,,Germanto lobis“, Saulius ir Vitalija Mileikiai.  Tomas Gaurylius padėkojo už pagalbą pravedant šventę Ryškėnų seniūnijai, Ryškėnų KC, Ryškėnų k. bendruomenei, Žarėnų KC,  Telšių orientavimosi sporto klubui ,,Telšiai“, N. Akmenės šachmatų klubui ,,64″ ir visiems kitiems. 

Daugiau renginio akimirkų galima pamatyti čia – https://bit.ly/3rRZ0jT

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.