„PAGĖGIŲ BENDRUOMENĖS SPORTO ŠVENTĖ“

 

„PAGĖGIŲ BENDRUOMENĖS SPORTO ŠVENTĖ“

 

Stadione netrūko šurmulio, nes linksmai nusiteikę pagėgiškiai jame pradėjo rinktis šventei net neprasidėjus. Čia visus vaikus,Pagėgių bendruomenės savanoriai, svetingai pasitiko su ledas.

Renginys prasidėjo nuo didelės dozės juoko, kuris sklido visame stadione. Už tai turime būti dėkingi asociacijos partneriams asociacijai „Tikri kaimynai“ ir juoko jogos instruktorei Monikai Inciutei, kurie 14 val. visus norinčius kvietė į juoko jogos sesiją. Jos dalyviai su skaudančiais pilvais ir pilnomis kišenėmis juoko, išbuvo iki pat šventės pabaigos.

Kol vieni juokėsi iš visų plaučių, futbolininkai intensyviai ruošėsi varžyboms. Nuo pačios šventės pradžios oras lepino, todėl dalyviai buvo vaišinami mineraliniu vandeniu. Taip pat buvo pasirūpinta, kad mažieji šventės dalyviai neliktų be pramogų. Jie turėjo galimybę mėtyti lankus ant lankų mėtymo lentos ir stadioną pripildyti visus užburiančiais didžiausiai burbulais.

Visų lauktas,tradicija tapęs ir 20-metį šiemet švenčiantis „Mažojo futbolo turnyras Pagėgių bendruomenės taurei laimėti“, prasidėjo 15 valandą. Varžybose dalyvavo trys komandos „Ąžuolas“, „Pagėgių bendruomenė“ ir „Pagėgiai“ .Po neilgai trukusių mažojo futbolo varžybų, turnyrinė lentelė atrodė štai taip:

1.„Ąžuolas“3:2„Pagėgiai“

2.„Pagėgiai“ 0:5„Pagėgių bendruomenė“

3.„Pagėgių bendruomenė“0:4 „Ąžuolas“.

Taigi įveikusi varžovus, turnyro čempione tapo komanda „Ąžuolas“. Jos kapitonui asociacijų pirmininkai iškilmingai įteikė taurę, o visiems žaidėjams auksinės spalvos medalius. Sidabro spalvos medaliais pasipuošė komanda „Pagėgių bendruomenė“, o bronzinės spalvos medaliais komanda „Pagėgiai“.

Tradiciškai buvo nepamiršti ir taurėmis apdovanoti: geriausias vartininkas (Gabrielius Cibarauskas), geriausias žaidėjas (Georgijus Drožeanu), jauniausias žaidėjas (Titas Rančys 14m.) ir vyriausias žaidėjas (Zigmas Genys 68m.).

Šventę vainikavo tradicija tapusi cepelinų „puota“, į kurią buvo pakviesti visi dalyviai ir žiūrovai. Dalyvavusieji gyrė cepelinus ir visą renginį, už tai dėkodami asociacijai „Pagėgių bendruomenė“.

Daugiau renginio akimirkų galima pamatyti čia – https://bit.ly/3xsaL1O

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.