Kviečiame sudalyvauti europiniame projekte „Europinė mylia“

 

LKSKA „Nemunas“ su europiniais partneriais Kviečia sudalyvauti europiniame projekte „Europinė mylia“

„Europinė mylia“ yra nemokamas renginys, kuriuo vėl džiaugiamasi judėjimo džiaugsmu savo tempu – bėgant, einant ar riedant mylią. Susikurkite savo renginį arba paaukokite mylių per 2021 m. Kad galėtumėte dalyvauti ir kartu su žmonėmis iš visos Europos vykite į pagrindinę šventę 2021 m. Birželio 5 d. Jei nėra galimybės sudalyvauti Birželio 5d, tai galit prisijungti prie šio projekto ir jums patogiu laiku ,nuo gegužės1d. iki rugsėjo 19d. tiesiog užregistruokite savo veiklą ar renginį čia  /https://www.europeanmile.com/register/

Bėgimas ir vaikščiojimas yra viena iš populiariausių laisvalaikio fizinio aktyvumo rūšių Europoje. Apskaičiuota, kad apie 50 milijonų europiečių reguliariai bėga ir daugeliui kitų patinka vaikščioti. Tačiau 2020 m. Daugelis iš mūsų nustojo judėti arba mažiau judėjo dėl vietinių apribojimų. Europos mylia yra įdomus ir lengvas būdas vėl judėti ir vėl susisiekti su žmonėmis visoje Europoje, dalijantis savo myliomis ir aukojant juos bendram tikslui. European Mile

Žmonės iš visų gyvenimo sričių gali prisijungti prie vieno iš fizinių ar virtualių „Europos mylios“ renginių arba paaukoti savo nuvažiuotas mylias remdami pasirinktas vietinio sporto ar fizinio aktyvumo iniciatyvas. Europos mylioje svarbiausia metrika yra 1,6 kilometrų atstumas. Tačiau mes taip pat žinome, kad yra daugybė skirtingų mylių atstumų, todėl raginame #FindYourMile! Kiekvienas gali užregistruoti renginį ar net prisijungti prie savo organizuojamos veiklos. Paprasčiausiai pasidalykite bėgimu, vaikščiojimu ar riedėjimu naudodamiesi žyma #FindYourMile, kad galėtumėte dalyvauti – svarbu kiekvienas JUDĖJIMAS – ir nepamirškite paaukoti savo mylių čia European Mile  !  .  Taip pat galite prisijungti prie vieno iš virtualių „Europos mylios“ renginių „Strava“  ar „MapMyRun“https://www.mapmyrun.com/, kur mylios bus automatiškai paaukotos. 

KODĖL TURĖTUMĖTI DALYTI EUROPOS MYLIOJE?
LINKSMA! Didelis dėmesys socialiniams aspektams ir malonumui veikloje.

Lengva! Konkrečiai rengiant trumpą atstumą (1,6 km; „mylia“), renginys sutelktas į lengvą prieigą ir įtraukimą.

PASIDALINTA! „European Mile“ yra įprastas prekės ženklas, leidžiantis pajusti bendrumą ne tik pačiame vietiniame renginyje, bet ir visoje Europoje.

VIETINĖ! Organizuodami mažesnį renginį vietos bendruomenėje, mažiau aktyvūs piliečiai labiau domisi, jaučiasi saugūs ir prisijungia.

REIKŠMINGAS! Mes suteiksime galimybę organizatoriams ir bėgikams „bėgti didesniam tikslui“ ir paaukoti savo mylias / kilometrus svarbiems tikslams pasiekti.

 Daugiau informacijos ir  renginių registracija   https://www.europeanmile.com/

Dėl renginio atributikos prašau kreiptis čia – sknemunas@gmail.com  865646590  atributikos skaičius ribotas.

 

 

 

 

 

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.