Poringės taurė- 2021” šaškių  varžybos Alytuje

Poringės taurė- 2021” šaškių  varžybos Alytuje

Liepos 24 d. Alytuje  vyko šaškių turnyras Poringės taurė – 2021,  kurį organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, techninę varžybų dalį atliko Alytaus šaškių klubas “Alitas”

Varžybose dalyviai atvažiavo iš įvairių Lietuvos miestų, buvo žaidžiami 9 turai, laiko kontrolė 10min. +3 sek. Pagrindiniame šaškių turnyre varžėsi 40 dalyvių. Jaunučiai iki 13metų (14 dalyvių) žaidė atskiroje grupėje.

Šaškių varžybas laimėjo marijampolietis Audrius Domarkas 7tšk. Antra vieta atiteko sporto alytiškiui Donatui Baranauskui 7tšk. (veteranų klasifikacijoje pirmas). Trečias liko Kęstutis  Blaževičius iš Trakų 6,5 tšk. Moterų klasifikacijoje pirma Genovaitė Bukauskienė iš Kauno, antra Vida Žukauskienė taip pat iš Kauno, trečia alytiškė Ramunė Žekevičienė. Jaunimo klasifikacijoje pirmas Rokas Banevičius iš Šiaulių. Jaunučių stipriausi Artūras Sabaliauskas iš Šiaulių ir Rasa Komisaraitytė iš Marijampolės. Alytaus rajono stipriausi Jonas Rutkauskas ir Rasa Vaitkutė. Vaikams teisėjavo marijampolietis Jonas Navickas, suaugusiems Donatas Baranauskas ir Kęstutis Blaževičius.

 

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti LKSKA “Nemunas” įsteigtomis  taurėmis, medaliais bei diplomais.

 

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.