Šeimų  šventė Šventojoje

Liepos 24 d. Simno SK „Ąžuolas“ organizavo šeimų sporto šventę Šventojoje. Renginio tikslas – propaguoti šeimų turiningą laisvalaikio praleidimą, skatinti šeimos narius būti fiziškai aktyviais irkūrybiškais, kuriant ir įgyvendinant aktyvias veiklas; Skatinti bendruomeniškumą, kviečiant šeimas burtis į komandas ir bendradarbiauti tarpusavyje; Ugdyti pagarbą, supratimą, toleranciją. Šventėje dalyvavo šeimos sudarytos iš 3 šeimos narių. Visi šeimos nariai dalyvavo smiginio, boulingo, lankų mėtymo, žvejybos, kamuoliuko mušimo į vartus su lazdomis, šaškių, sporto viktorinos bei estafečių rungtyse.

Šaškių varžybose prizininkais tapo: III vieta  – Alma Kyguolienė (Simnas, Alytaus r.), II vieta –Lukas Cickevičius (Vilniaus r.), I vieta – Gabrielius Kižys (Luksnėnai, Alytaus r.).

Smiginio varžybose III vietą iškovojo komanda „Karaliai“ (Rusnė Andrijauskė, Zita Andrijauskienė, Kęstas Kyguolis, Luksnėnai, Alytaus r.), II vietą – komanda „G+G+L“ (Greta Baltrūnaitė, Gabrielė Stankevičiūtė, Laura Stankevičiūtė, Kėdainiai) ir I vietą iškovojo komanda „ Simnas“ (Angelė Radžiukynienė, Liveta Paplauskaitė, Viktorija Rimkutė, Simnas, Alytaus r.).

Kitų rungčių rezultatai sumavosi. Trečiąją vietą laimėjo komanda „Karaliai“ (Rusnė Andrijauskė, Zita Andrijauskienė, Kęstas Kyguolis, Luksnėnai, Alytaus r. ), II vietą – komanda „ Žemaičiai“ (Sigutė Kažukauskaitė, Gintaras Kažukauskas, Laima Kažukauskienė, Rietavas), I vietą – komanda „Nieko“ (Vaidas Raulinaitis, Marius Liepiniš, Vitalija Laicioniūtė, Biržai).

Varžybas organizavo bei įsteigė prizus LKSKA Nemunas o už visą techninę varžybų dalį buvo atsakingas Simno SK „Ąžuolas“ prezidentas  Napaleonas Andrijauskas.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.