Kupiškyje įvyko lietuviško ritinio 60-mečio šventė

Liepos 31 d. Kupiškio žaliojoje zonoje vyko Kupiškio ritinio sporto klubo „Aukštaičiai“ įkūrimo 10-mečio ir lietuviško ritinio žaidimo stadione 60-mečio šventė, į kurią buvo pakviesti šios tautinės sporto šakos veteranai bei Kupiškio rajono bendruomenės nariai. Šventės dalyvius pasveikino rajono meras Dainius Bardauskas ir Kupiškio rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė.

Prieš prasidedant šventei turnyre dalyvaujančių komandų bei veteranų atstovai padėjo gėlių ant šio žaidimo Kupiškyje pradininkų Romualdo Semėno ir Rimanto Galinio kapų.

Šventiniame parodomajame turnyre dalyvavo Kupiškio VTM, KAPS Vyčio apygardos 504-tosios pėstininkų kuopos kariūnų ir KupiškioFC „Narjanta“ komandos.

Pasibaigus turnyrui vyko ripkos nešimo ant ritmušos, ripkos metimo į tolį ir ripkos metimo į taikinį varžybos.

Visos turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos šventinėmis taurėmis, o dalyviai – šventiniais medaliais. Ripkos nešimo ant ritmušos, ripkos metimo į tolį bei ripkos metimo į taikinį komandinių bei asmeninių varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti LKSKA „Nemunas“ taurėmis, o prizininkai medaliais. Šventiniais medaliais ir atminimo dovanomis buvo apdovanoti aktyviausi šios sporto šakos entuziastai bei veteranai.

Asmeninėmis dovanomis veteranus apdovanojo ir Kupiškio meras Dainius Bardauskas.

Po šventės Adomo Petrausko muziejuje buvo atidaryta laikina ekspozicija apie šios sporto šakos istoriją Kupiškyje.

 

Kupiškio RSK „Aukštaičiai prezidentas Vidmantas Liubamirskas

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.