LAUKUVOS MIESTELIO ŠVENTĖ

                      MIESTELIO ŠVENTĖ

 

      Liepos 21 dieną visi laukuviškiai ir svečiai rinkosi į Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės atlaidus – miestelio šventę, bendruomeniškumo skatinantį renginį    „Laukuva 2019“.

      Šešioliktą kartą laukuviškiai  ir svečiai renkasi į miestelio aikštę , į tradicine tapusia miestelio šventę. Seniūnijos seniūnas Virgilijus Ačas pradėdamas šventę dėkojo visiems kas prisidėjo prie šventės organizavimo , miestelio puošybos ir pakvietė seniūnijos vėliavą pakelti ilgametę Laukuvos kultūros namų darbuotoją koncertų ir ( spektaklių) organizatorę Virginiją Mikutavičienę ir buvusį miškininką, Kelpšaičių parko įkūrėją Joną Šedbarą.

      Vėliavai suplevėsavus į sceną pakilo garbūs svečiai: Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis,  mero pavaduotojas Tadas Bartkus, savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, Šilalės rajono savivaldybės tarybos narė Vitalija Jankauskaitė- Milčiuvienė. Išsakyta daug gražių žodžių , linkėjimų Laukuvai jos žmonėms.

       Kaip ir kasmet sceną užtvindė mėgėjų meno kolektyvai. Nuotaikingomis lietuvių liaudies dainomis ir šokiais susirinkusius pasveikino vaikų folkloro kolektyvas „ Dūzginėlis“ vad. Olga Jogminienė. Juos keitė kultūros namū suaugusių šokių kolektyvas „ Laukiva“ ką tik grįžęs iš Lenkijos šokių festivalio Tatruose. Sėkmingai garsinę netik Lietuvos , bet ir Laukuvos vardą.

        O kai į sceną pakilo Rietavo kultūros centro šokių kolektyvas „ Trepsis“ vad. Rima Pleškienė žiūrovų tarpe neliko abejingų. Šventinę notaiką kūrė ir neleido niekam liūdėti Telšių rajono Ryškėtų kultūros centro kaimo kapela su labai įdomiu pavadinimu“ Čia ir dabar“ vad. Sandra ir Sigitas Petruliai.

          Šventė tuo nesibaigi visi buvo pakviesti į miestelio biblioteką. Čia laukė knygos „ Mitų ir sapnų šalis autorė Regina Bliūdžiuvienė ir siuvinėjimo meistras Vladas Janavičius.

          Vakarop visų dėmesio laukė sportinių varžybų nugalėtojų apdovanojimas. Violetos ir Viliaus Tarasovų, grupės „ Patruliai“ ir realybės šou projekto 2 barai dalyvių Žygio ir Gabijos koncertai. Renginio pagrindinis rėmėjas Žemės ūkio ministerija.

                  Laukuvos kultūros namų organizatorė

                                      Virginija Mikutavičienė

 

                   Nuotraukos Stasiaus Vikniaus 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.