Palanga pasitiko svetingai

                                         Palanga pasitiko svetingai

 

 

Š.m. gegužės 27-30d. Palangoje vyko LKSKA „Nemunas“ šeimų sporto šventė –varžytuvės. Vykstant į Palangą visoje Lietuvoje vyravo lietus, o atvykus  į Palangą  lietaus kaip nebūta. Ketvirtadienis atvykimo diena ir tik vakare įvyko organizacinis pasitarimas, kuriame patikslinome  renginio programą. Penktadienį ryte visi į mankštą ,prabėgimas ir 10.00val. visi rinkosi  prie jūros-kopose įrengtame sporto aikštyne kur ir vyko dvi dienas sporto renginiai. Aktyviausios šeimos ir daugiausiai iškovojo apdovanojimų  iš Vilniaus, Ukmergės, Alytaus, Švenčionių, Kėdainių, Raseinių ,Rokiškio  rajonų. Programoje :smėlio riedulys, kvadratas, petankė,  šaškės, smiginis ir įvairūs atrakcionai.

 Smiginio varžytuvėse taikliausia buvo Zita iš Alytaus raj. ir Mindaugas iš Vilniaus raj. Smėlio  riedulio varžytuvėse, kurios pasižymėjo dideliu emocingumu ir pritraukė poilsiautojus kaip žiūrovus .Nugalėjo Alytaus raj. komanda pasivadinusi Barselona ,kvadrato laimėjo rinktinė jaunimo komanda nugalėjusi veteranų-tėvų komandą. Petankės varžytuvėse tiksliausiai rutulius metė Juozas ir Dalia, prie šaškių lentų nenugalimi buvo Kęstutis ir Aušra.

Visi dalyviai-nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir prizais. Puikus oras, puikios nuotaikos lyg  jokio Covido viruso nebūta. Visi suaugę šeimų dalyviai atvyko su galimybių pasais, skiepyti du kartus, todėl šventė vyko be jokios įtampos . Šį renginį rėmė Sporto rėmimo fondas ,o vykdė LKSKA „Nemunas“ su Nemuniečiais-savanoriais.

Taipogi sudalyvavome Europinės Mylios renginyje

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.