Palūšėje praūžė kaimo bendruomenes šventė

 

PALŪŠĖS KAIMO ŠEIMŲ BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ

            2021 rugpjūčio 7-8 d. Palūšėje vyko tradicinė kaimo bendruomenės šeimų šventė. Dvi dienas kaime šurmuliavo kelios bendruomenės kartos. Čia pakako veiklos ir sportuojantiems, ir dainuojantiems, ir buriuojantiems. Nors oras nelepino vasariška šiluma, tačiau geros nuotaikos ir nusiteikimo puikiai praleisti savaitgalį netrūko.

Sporto aikštyne rinkosi patys jauniausi ir judriausi. Čia vyko paplūdimio tinklinio varžybos. Šįkart susirinko net 8 komandos, todėl žaidimas užtruko ko ne visą dieną. Nuo pietų prie sportuojančių prisijungė ir 4 krepšinio 3×3 komandos.

Vandens pramogų mėgėjai žaidė vandens futbolą.  Visų nuostabai norinčių buvo daugiau, negu tikėjomės. Tarpusavy varžėsi net 5 komandos, o nuolat dulkiantis lietus tik dar labiau kurstė varžybų ugnį.

Senajame paplūdimyje vyko pirmosios buriavimo pamokos pradedantiesiems. Net 14 jaunuolių, Palūšės kaimo anūkų ir proanūkių, drąsiai stojo ant burlenčių ir bandė pagauti vėją. Dėka patyrusių trenerių iš Panevėžio jachtklubo pavyko suorganizuoti ir pradedančiųjų buriuotojų varžybas.

Visų sportinių rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos Nemunas įsteigtais medaliais, o laimėję pirmąsias vietas gavo ir taures.

 

Po rimtų varžybų visi draugiškai mėgavomės Palūšės Piratų užeigois pagamintu plovu, o vėlaiu klausėmės muzikinio koncerto, kuriame pasirodė vokalinis ansamblis ,,Vėtrungė“ ir roko grupė iš Vokietijos ,,Superdiva:“

Kaimo bendruomenės šeimų šventė jungia ir vienija kelias kaimo gyventojų kartas, sukviečia grįžti į tėviškę gyvenančius kituose miestuose, suteikia galimybę susitikti ir pabendrauti, kartu pasibūti ir pasijusti svarbiu kiekvienam, kuris to nori.  Į įvairias veiklas įtraukiami skirtingo amžiaus ir  socialinės padėties žmonės.  Tradicijų puoselėjimas kaimą paverčia gyvu ir judriu, o smagūs renginiai garsina kaimo vardą .

Dėka rėmėjų, idėjos palaikytojų ir kaimo gyventojų išmonės bei entuziazmo Kaimo bendruomenė gali augti ir įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus.

Dėkojame Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijai ,,Nemunas“ už paramą organizuojant Palūšės kaimo bendruomenės šeimų šventę.

 

Bendruomenės pirmininkas                                                    Arvydas Gaidelis

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.