Metinė konferencija Palukščio dvare

 

                              Metinė konferencija Palukščio dvare

 

 Š.m .lapkričio 8d. Palukščio dvare,Raseinių raj. vyko LKSKA „Nemunas“ metinė konferencija ,kurioje dalyvavo 100 dalyvių iš 62 asocijuotų narių.  Renginyje dalyvavo svečias iš Indijos ,medicinos mokslų daktaras ,alternatyvios medicinos puoselėtojas Virje Khosla. 

     Konferencijoje išklausyta ir patvirtinta LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininko ataskaita už 2019m. ,revizoriaus Rimanto Zaleckio ataskaita . Ataskaita vertinta gerai.  Apie tarptautines programas kalbėjo sporto organizatorius Mindaugas Levickis ,kuris parodė vaizdinę medžiagą apie Europinę mokyklų sporto dieną Lietuvoje. Pasisakymuose  dalyvavo Benediktas Siliūnas, Aurinas Ivaškevičius, Saulius Keblys, Laima Didžbalienė , Valdas Valvonis , Giedrė Žlibinienė. Išklausėme svečio Virje Khosla paskaitą apie Indijos sporto ir sveikatingumo renginius, nacionalinius žaidimus ,papasakojo apie Indijos religijas ir kultūrą.

 Konferencija priėmė nutarimą dėl naujų narių priėmimo. Jais tapo asociacija „Dusetų jachtklubas“ ir Asociacija „Sporto renginiai“ . Nustatė juridinių narių stojamąjį mokestį 300Eur.,o metinį mokestį  75 Eur. Apsvarstytas ir pakoregavus patvirtintas 2020m.renginių planas.

 Už nuopelnus Lietuvos kaimo sportui LKSKA „Nemunas“ garbės ženklais – aukso ir sidabro žvaigždėmis buvo apdovanoti ir pagerbti LKSKA „ Nemunas“ pirmasis prezidentas Vytautas Knašys , buvęs prezidentas Arūnas Svitojus.

Jubiliejaus proga apdovanotas Rimantas Zaleckis ir Rietavo sporto klubo „Gaja“ pirmininkė Giedrė Žlibinienė.

LKSKA „Nemunas“ apdovanotos aktyviausios kaimo seniūnijos: Dusetų, Alantos, Antazavės;  Kaimo bendruomenės: Alksnupių, Obelių,Ukrinų, Naisių, Zarasų raj. neįgaliųjų asociacija ir Lietuvos totorių asociacija.Kaimo sporto klubai : Degaičių ,Ryškėnų, Alyta, Ąžuolas ,Gaja ir Girionis. Mokymo įstaigos : Ukmergės TVM, Adutiškio pagrindinė mokykla ir Butrimonių gimnazija,

 Renginio pagrindinis remėjas Švietimo mokslo ir sporto ministerija.

Renginio akimirkos

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.