2022 m. birželio 30 d. Anykščių plaukimo baseine BANGENIS įvyko Šeimos ir draugų estafečių plaukimo varžybos „Šeimos Diena-2022“.

Dalyviai registruodamiesi patys rinkosi, kurioje grupėje dalyvaus: draugai ar šeima. Kiekvieną komandą sudarė du asmenys, tik su skirtingomis sąlygomis. Draugų grupės komandoje, galėjo būti abu asmenys iki 18 metų, o šeimų – vienas asmuo 18 ir daugiau metų amžiau.

Varžybų metu, kiekvienas komandos narys turėjo nuplaukti 25 metrus t. y. vieną kartą per baseiną. Šioje greičio rungtyje dalyvavo 10 komandų, kurios varžėsi šeimų grupėje ir 11 komandų, kurios varžėsi draugų grupėje.

Šeimų grupėje geriausiai sekėsi komandai „Mudu Abudu“, kuri distanciją įveikė per 32 sekundes ir 41 šimtąją, o draugų grupėje komandai „Žuvytės“, kurios laikas 30 sekundžių ir 29 šimtosios.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, organizatoriai sugalvojo smagiąją estafetinę rungtį, kurios metu, dalyviai buvo atsitiktiniu būdų suskirstyti į komandas iš 6 narių. Komandai reikėjo išsirinkti vieną narį, kuris turėjo nuplaukti 25 metrus, parsigabenti irklentę atgal 25 metrus pas likusius komandos narius ir visa komanda fiziškai liesdama irklentę turėjo nuplaukti 25 metrus.

Smagiosios estafetės rungtyje dalyvavo 6 komandos, iš kurių geriausiai sekėsi komandai, gavusiai kodinį pavadinimą „aštuntoji komanda“.

Po įvykusių rungčių buvo apdovanoti atminimo medaliais visi renginyje dalyvavę plaukikai, o pirmai, antrai ir trečiai vietai įteikti papildomi varžybų rėmėjų įsteigti prizai.

Apdovanojimus įteikė viešosios įstaigos Sveikatos oazė direktorė Sonata Veršelienė ir Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja Jolanta Česlikauskienė.

Specialus VšĮ „Sveikatos oazė“ prizas įteiktas jauniausiai varžybų dalyvei plaukikei Emilijai.

Organizatoriai taria didelį ačiū varžybų rėmėjams: Labirintų pramogų parkuiAnykščių menų inkubatoriui – menų studijaiKalitos kalnui ir Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui. LKSKA „Nemunui“.

Visi prizininkai buvo apdovanoti LKSKA „Nemunas“ taurėmis bei medaliais.

Džiaugiamės, kad dalyvių skaičius kiekvienais metais nemažėja ir tikimės, kad kitais metais jis bus dar didesnis.

Iki susitikimo baseine BANGENIS! Laisvalaikį leiskime kartu!

 

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.