Žemaitijos regiono svarsčių kilnojimo turnyras ,,Žemaitijos taurė“

Birželio 26 d. į turnyrą Degaičiuose (Telšių raj.) rinkosi Telšių rajono svarsčių kilnojimo mėgėjai. Atvyko kaimynai iš Mažeikių rajono Židikų miestelio bei vienas kitas iš kitų rajonų. Apie 40 sportininkų kovojo dėl apdovanojimų įvairiose amžiaus grupėse bei svorio kategorijose. Geriausiai sekėsi svečiams iš Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos. Daugelis jų šiuo metu Lietuvos rinktinės sudėtyje ruošiasi dalyvauti Garliavoje vyksiančiame Pasaulio jaunių iki 16 ir iki  18 metų čempionate, tad paskutinis jėgų pasitikrinimas jiems vyko būtent Degaičiuose. Vaikų amžiaus grupėje stipriausias buvo TedgarasSkirsgilas. Jaunučių amžiaus grupėje ,,Žemaitijos taurę“ laimėjo Armandas Mylė. Tarp jaunių taurę laimėjo Tomas Igaris. Jaunimo tarpe ,,Žemaitijos taurės“laimėtoju tapo Liutauras Vindašius. Tarp suaugusių nenugalimas buvo Mantas Ramonas. Visi jie buvo iš Židikų. Ir tarp veteranų taurę laimėjo Vladas Banza iš Gruzdžių.

Tuo pat metu Degaičiuose vyko ir tinklinio , krepšinio turnyrai bei įvairūs kultūriniai renginiai. Vakare visi kas norėjo, dalyvavo ,,VAIRAS“ ir „JONIS“ grupių koncerte .Renginį rėmė Sporto rėmimo fondas.