Šeimų sporto šventė Rietave “Aš, tėtis ir mama – darni, sportiška, šeima“

Šeimų sporto šventė Rietave

“Aš, tėtis ir mama – darni, sportiška, šeima“

            Paskutinįjį spalio šeštadienį Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje surengta Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ šeimų sporto šventė, skirta vaikams, tėvams ir seneliams. Šiuo renginiu norėta suburti savivaldybės bendruomenę ir šeimas aktyviai praleisti laiką, dalyvauti sportinėse estafetėse, papasakoti apie įvairias fizinio aktyvumo formas ir jų naudą sveikatai. Keletas šeimų šioje šventėje dalyvavo jau trečią ir ketvirtą kartą. Nors dėl padidėjusio sergamumo koronoviruso infekcija į šventę atvyko ne visos žadėjusios dalyvauti komandos, šurmulio, juoko ir vaikiško džiaugsmo tądien netrūko.

Dalyviai visi kartu atliko bendrą mankštą. Komandoms reikėjo įveikti net penkias linksmąsias estafetes. Jų metu reikėjo bėgti apie kliūtis, lįsti per lankus ir maišus, varyti lazda kamuoliuką, “čiuožti“ slidėmis, statyti kaladėlių piramides ir daugelį kitų, vikrumo reikalaujančių pratimų, išbandyti taiklumą baudų mėtymo rungtyje Po sportinių rungčių dalyviai buvo pakviesti padiskutuoti apie fizinio aktyvumo rekomendacijas, aptarta kiek laiko jie visi praleidžia aktyviai, kokia veikla jiems patraukliausia.

Apdovanojimus ir įvairiausius LKSKA „Nemunas“   įsteigtus prizus gavo visi šventės dalyviai. Specialūs prizai buvo skirti vyriausiam seneliui ir vyriausiai močiutei.

Daugiau nuotraukų rasite – https://bit.ly/3cqzBHc

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.