LKSKA „Nemunas“ konferencija, Biržų „Artrito“ klubo akimis

JUDĖJIMAS – KELIAS Į SVEIKATĄ

 

Turbūtne veltui sakoma,kad žodis gydo, žodis žeidžia, karą skelbia, taiką skleidžia….  Kartais užtenka vieno gero žodžio, ir žmogus pasidaro laimingesnis. O jei taip susirinkus būry draugų…. Draugaukime, bendraukime, sportuokime jei norime būti laimingesni.

Biržų „Artrito“ klubas, dėka aktyvios, sumanios, visada linksmos klubo pirmininkės Zitos Vlaščenko, subūrė daug senjorų ir neįgaliųjų bendrai klubo veiklai,  kurios pagrindinis tikslas- judėti, sportuoti, bendrauti, skatinti sveikai gyventi, nugalėti skausmą ir stresą. Džiugu, kad klubo aktyvią veiklą pastebėjo ir Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, pasiūlė bendradarbiauti ir pakvietė į lapkričio 27 d. Vilniuje vykusią LKSKA „Nemunas“ konfereciją. Į ją iš miestų ir atokiausių Lietuvos kampelių susirinko daug dalyvių, svečių. Konferencijos devizas buvo „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų kompetencijų ugdymas“. Šią temą įdomiai ir išsamiai dėstė Vilniaus universiteto docentė  Laimutė Samsonienė, Aleksandro Stulginskio universiteto profesorė Asta Raupelienė , lektorius LKSKA „Nemunas „ tarybos narys Benediktas Siliūnas. Po paskaitų užvirė diskusijos, draugiškai ir nuoširdžiai buvo dalijamasi patirtimi ir optimistiškai žvelgiama į ateitį.

Konferencijos dalyvius pertraukėlės metu linksmino folkloro ansamblis „Labingis“. Maloniai nuteikė ne tik ansamblio dalyvių atliekamos melodijos, šokiai, bet ir tai, kad šis ansamblis  sujungė ir moksleivius ir jaunimą ir senjorus. Džiugu, kad senjorai kartu su jaunimu smagiai sukosi šokio sukūry, nenusileisdami jaunimui, tarytum metai  senjorams nė kiek neslėgtų pečių.

O gal besisukant smagiame šokio sukūry sugrįžtama į jaunystę?

Po tokios įdomios kultūrinės programos buvo pristatyta 2015 metų LKSKA „Nemunas“ veikla ir planai 2016-iems metams. LKSKA „Nemunas „ veikla labai plati, įvairi, apjungianti daug Lietuvos regionų, įvairiausių visuomenės sporto ir kultūros renginių, į kuriuos noriai įsitraukia įvairaus amžiaus žmones: vaikučiai, jaunimas, senjorai. Už  aktyvų dalyvavimą LKSKA „Nemunas“  skatinamoje sveikos ir aktyvios gyvensenos veikloje aktyviausieji buvo pagerbti, apdovanoti padėkomis ir prizais. Neliko „nuskriaustas“ ir Biržų „Artrito“ klubas. Už aktyvų  dalyvavimą LKSKA „Nemunas“ veikloje ir sportinių renginių organizavimą padėkos raštas ir prizas buvo įteiktas Biržų „Artrito“ klubo pirmininkei Zitai Vlaščenko. Klubo pirmininkei esame dėkingi ir mes, klubo nariai. Ji puikiai moka suburti vyresnio amžiaus žmones bendrai veiklai, skatina juos kuo daugiau judėti, sportuoti, bendrauti, neužsisklęsti savyje. Judėjimas ir bendravimas kartais būna stipresni už vaistą. „Artrito“ klubo nariai džiaugiasi klubo pirmininkės iniciatyvumu, noriai dalyvauja įvairiuose  renginiuose, ne tik vietiniuose, bet ir respublikiniuose. Dėkingi esame LKSKA „ Nemunas“  prezidentui Vytautui Grušauskui bei ES „Sportas visiems“ ekspertui, LKSKA „Nemunas“  valdybos pirmininkui Kęstučiui Levickiui už mūsų klubo veiklos palaikymą, paramą, skatinimą judėti, bendrauti, sportuoti.

Judėkime, sportuokime, bendraukime – kelio ir vietos užteks visiems.

 

 

Biržų „Artrito“ klubo narės – konferencijos dalyvės

Ona Kaušynienė, Janina Stankienė ir kitos

 

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.