Tarptautinis senjorų krepšinio turnyras „Ukmergė 2015“

Tarptautinis senjorų krepšinio turnyras „Ukmergė 2015“

Gruodžio 12-13 dienomis Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko tradicinis, dvi dienas trukęs, senjorų krepšinio turnyras, sulaukęs dalyvių ne tik iš skirtingų Lietuvos kampelių, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Ukmergės moterų krepšinio klubas kartu su LKSKA Nemunas jau trečius metus rengia šį turnyrą.

Šeštadienį prasidėjusioje krepšinio šventėje susirinko keturios moterų (Radviliškio, Kretingos „Augma“, Cesio (Latvija) ir Ukmergės MKK) penkios vyrų komandos (Radviliškio „Šeduvos malūnas“, Druskininkų AKK, Mažeikių „Balsiai“, SOPOTNI (Latvija) ir Ukmergės „Olimpas“). Pirmąją turnyro dieną buvo sužaistos grupės rungtynės, antrąją – didieji ir mažieji finalai. Dideliam Ukmergės krepšinio fanų džiaugsmui į abu didžiuosius finalus pateko abi Ukmergę atstovaujančios komandos, vyrų – „Olimpas“, moterų – Ukmergės moterų krepšinio klubas.

Sekmadienį, prieš svarbiausias turnyro rungtynes, buvo surengtas ir komandinis tritaškių konkursas. Jame puikiai sekėsi Ukmergės komandoms. Ukmergiškiai triumfavo tiek vyrų, tiek moterų turnyruose.

Finalinės rungtynės vietos krepšininkams nuotaikos taip pat negadino. Moterys finale susitiko su Latvijos Cesis komanda, kuri pernai buvo šio turnyro čempionė. Nors šeštadienį grupės varžybose šiai komandai buvo pralaimėta, finale viskas klostėsi kiek kitaip. Nuo pirmųjų akimirkų pirmavusios ukmergiškės nepaliko jokių vilčių kaimyninės šalies atstovėms ir pasibaigus rungtynių laikui kėlė rankas į viršų.

Ukmergės vyrai dieną prieš taip pat nusileido savo finalo varžovams iš Mažeikių. Emocingose ir atkakliose varžybose rungtynės pakrypo ukmergiškių naudai tik lemiamo ketvirčio antroje pusėje.

Apdovanojimų ceremonijos metu visi dalyviai pamiršo aikštėje virusias emocijas ir su šypsenomis veide užbaigė dviejų dienų krepšinio maratoną.

LKSKA Nemunas tarybos narė Rima Boškevičienė

 

DSC04853-620x330 thumbs_DSC04505 thumbs_DSC04622 thumbs_DSC04773 thumbs_DSC04810 thumbs_DSC04814 thumbs_DSC04847

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.