„Cukrainio taurė“ 2018

Kova dėl geriausiųjų vardo tinklinio turnyre„Cukrainio taurė 2018“

Moterų tinklinio klubas „Cukrainis“ kartu su LKSKA „Nemunas“ tęsė tradicijas ir vėl suorganizavo tradicinį tarptautinį tinklinio turnyrą „Cukrainio taurė“. 2018 m. rugsėjo 29 d.tinklininkai iš Lietuvos ir Latvijos atvyko į Kauno rajoną, kur kovojo dėl geriausiųjų titulo. Turnyre dalyvavo moterų komandos iš Kauno, Gargždų, Jonavos, Vilniaus rajonų ir netgi buvo suburta Rinktinės komanda. Rinktinės komandoje susibūrė tinklininkės iš Kauno ir Kaišiadorių rajonų tinklinio sporto klubų. Vyrų pogrupyje dėl geriausių vardo kovojo – Kauno ir Klaipėdos rajonų, Jonavos, Gargždų, Telšių, Tauragės, Rygos irKretingos rajonų komandos.

Moterų tarpe I vietą, po atkaklios ir užtikrintos kovos iškovojo Jonavos moterų komanda, II vieta atiteko Gargždų Sporto centro komandai , III vietos medalius pasikabino Rinktinės komanda, o IV užėmėturnyro šeimininkėsCukrainio komanda.

Tarp vyrų I vietą užtikrintai laimėjo Gargždų Sporto centro komanda, antra vieta atiteko Telšių komandai, III –Kretingos tinklininkams, o IV vietą užėmė svečiai iš Latvijos. Turnyrui teisėjavo Andrius Gavorka ir Rapolas Beržinis.

Turnyro organizatorės tinklinio klubas „Cukrainis“ džiaugiasi turnyro sėkme ir, kad kasmet šis turnyras atneša vis naujų emocijų.„Džiugu, kad tinklininkai noriai atvyksta pas mus į svečius ir šiuo turnyru tarsi atidaro salės tinklinio sezoną, nes „Cukrainio taurė“ vienas pirmųjų salės turnyrų vykstančių rudenį. Sakome ačiū visiems už gražų žaidimą, meilę tinkliniui ir tikimės vėl susitikti kitais metais.“, – teigė klubo pirmininkė R. Čiutienė.

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.