,, Lieplaukė 2021″

Liepos 17 d. Lieplaukėje vyko Žemaitijos šaškių, šachmatų bei kitų sporto šakų šventė

 ,,Lieplaukė 2021“                         

Į tradicinę sporto šventę susirinko sporto entuziastai iš Telšių, Akmenės, Šilutės, Šiaulių, Plungės, Mažeikių, Klaipėdos, Rietavo, Kretingos, Šilalės bei Radviliškio rajonų, panorę išbandyti savo jėgas ir ištvermę įvairiose komandinėse ir asmeninėse sporto rungtyse.
Sportininkus pasveikino ir sėkmės palinkėjo Telšių rajono savivaldybės tarybos narys Martinas Leščiauskas, Ryškėnų seniūnijos seniūnas Saulius Širvys, Ryškėnų sporto klubo pirmininkas Jonas Gaurylius bei Lieplaukės bendruomenės pirmininkas Vytautas Rumbutis.
Varžybas vykdė ir joms teisėjavo Ryškėnų sporto klubo deleguota teisėjų kolegija.
Krepšinio MIX 3×3 varžybose nugalėjo Žarėnų seniūnijos komanda (vadovas Martinas Leščiauskas), sidabro medalius laimėjo Ubiškės komanda (vadovė Karolina Šimkutė), o bronzos medaliai atiteko Viešvėnų komandai (vadovas Giedrius Kasparavičius).


Asmeninėse šachmatų varžybose daugiausiai partijų laimėjo Radviliškio seniūnijos šachmatininkas Donatas Kišonas, antras liko Reivyčių seniūnijos sportininkas Gintaras Paulauskas , o trečias Petras Kazlauskas iš Platelių.
Šaškių varžybose daugiausiai pergalių laimėjo svečias iš Akmenės rajono Algimantas Barauskis, antroje pozicijoje liko Klaipėdos rajono šaškininkas Saulius Gricius, o trečiąją vietą laimėjo Pranas Varpiotas iš Telšių rajono.
Tiek šachmatų, tiek šaškių sportininkai buvo apdovanoti ir atskirose jaunimo, moterų, veteranų ir senjorų grupėse.


Stalo tenisas tradiciškai vyko lauke, kur nugalėtoju tapo Lieplaukės atstovas Vygandas Ramšas, o prizininkais tapo Julius Svirušis iš Gadūnavo bei tveriškis Juozas Norkevičius, kuris laimėjo ir smiginio turnyrą. Sporto šventėje taip pat vyko ir rankų lenkimo varžybos, o nugalėtojais atskirose kategorijose tapo Laurynas Bučys iš Mažeikių rajono ( vyrai 85+kg. ), ryškėniškis Gvidas Varkalis (vyrai iki 85 kg.) , lieplaukiškė Agnė Knitaitė ( moterų grupė) ir Rokas Gaurylius (jaunučių grupė).
Šventės metu vyko dar smiginio, šeimų futbolo 3×3 ir kitos rungtys.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.