Nemuniečiai varžėsi ne tik su kolegomis, bet ir įveikė karštį

Nemuniečiai varžėsi ne tik su kolegomis, bet ir įveikė karštį

 

Jau ne pirmus metus Rokynėje įvyko Lietuvos kaimo seniūnijų festivalis, kurio dalyvius kaip visuomet svetingai ir gerai pasiruošę pasitiko Palukščio dvaro šeimininkai. Šiais metai festivalio dalyviai varžėsi gatvės krepšinio 3×3, paplūdimio tinklinio 3×3, smiginio, šaškių, šachmatų, virvės traukimo, svarsčio kėlimo rungtyse. Festivalis sulaukė ne tik aplinkinių seniūnijų, bet ir atokesnių vietų, tad galima sakyti, kad dalyviai buvo atvykę iš daugumos šalies regionų. Džiugu tai, kad šis festivalis yra ne tik sporto renginys, bet ir diena skirta poilsiui, pramogai susitikimui su draugais, klubiečiais, kadangi į šį renginį komandos atvyksta su draugais, bendraminčiais, šeimos nariais ir puikiai praleidžią savaitgalį.

O pačio renginio sportinėje dalyje tikrai netrūko azarto ir kovos, ypač emocingos ir azartiškos kovos vyko virvės traukime, finalinės krepšinio rungtynės bei šiltai ir emocingai buvo palaikomi svarsčio kilnojimo dalyviai. Virvės traukimo varžybas vyrų tarpe laimėjo Kristalo komanda, moterų grupėje Radviliškio rajono jungtinė komanda, krepšinio kovose buvo neįveikiamos Ryškėnų vyrų ir moterų komandos, tinklinio varžybas laimėjo Simno Ąžuolo vyrų ir moterų komandos.

Šachmatais puikiai sužaidė Odeta Petraitienė ir Valdas Kamandulis, šaškių varžytuvėse nepralenkiami buvo Bukauskienė Genovaitė, vyrų tarpe Kęstutis Blaževičius.Vyrų svarsčio kilnojimo varžybas laimėjo Panevėžio r. atstovas Mantas Rudys, per 5 minutes abiem rankomis 24 kilogramų svarstį iškėlęs 124 kartus bei Ingrida Gladkienė 12 kilogramų svarstį iškėlusi 90 kartų.

6 km kroso bėgimo rungtyje nugalėtojais tapo Karina Vlasovaitė bei Arūnas Valuckis, smigio rungtyje taikliausiai sekėsi mėtyti strėlytes Martynui Venckui (133 tšk.) bei Airidai Matevičiūtei (96 tšk.)

Šiais metais kaimo seniūnijų festivalyje puikiai laiką praleido 300 dalyvių, kas varžėsi varžybų aikštelėse, sprendė galvosūkius prie šachmatų ar šaškių lentos, kėlė į viršu svarsčius, kitiems teko nelengvas, bet labai atsakingas darbas teisėjauti šio festivalio rungtyse, ruošti trasas ir aikštynus prieš nemuniečių dvikovas ir aišku džiugu, kad buvo ir nemaža dalis tų kurie tiesiog atvyko palaikyti ir pasirgti už savo komandas.

Daugiau nuotraukų rasite mūsų facebook paskyroje – https://bit.ly/3hwGLNn

Šis renginys yra projekto dalis „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 ir yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.