Luksnėnuose sporto šventė  2021

Luksnėnuose sporto šventė  2021

 

Birželio  26d. Luksnėnuose vyko tradicinė sporto šventė, kurią organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“.

Atidaryme sudalyvavo ir pasidžiaugė šia švente Alytaus rajono savivaldybės atstovas Virgilijus Pranskevičius. Šventėje aktyviai sudalyvavo 161 dalyvis.

Dalyviai varžėsi krepšinio 3×3, baudų metimo, tinklinio 4×4, girios kėlimo, girios mėtimo, šaškių, padangos vertimo, grandininio pjūklo laikymo, smiginio rungtyse.

Krepšnio turnyrą laimėjo – komanda „Perkūnas, Tinklinyje buvo stipriausi – komanda Anškis, girą geriausiai kėlė bei metė  – Tomas Valentukevičius, padangą geriaisiai vetė – Deividas Anušauskas, grandininį pjūklą ilgiausiai laikė – Andrius Ivašauskas, Baudas ir tritaškius taikliausiai metė – Justinas Švedas, tarp moterų baudų ir tritaškių rungtyje buvo taikliausios – Auksė Čyžiūtė ir Selina Gavelytė, tarp šaškininkų buvo pajėgiausi – Jonas Rutkauskas ir Greta Šerkšnienė.

 

Šis renginys yra projekto dalis „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 ir yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.