Jotvingių taurė 2022

  Kovo 12 dieną Alytuje vyko  respublikinis šaškių turnyras Jotvingių  taurė-2022, kurį  organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija “Nemunas”, techninę varžybų dalį atliko šaškių klubas “Alitas”.

       Jose  dalyvavo 38 suaugusiųjų grupėje ir 18 jaunučių grupėje  iš

įvairių Lietuvos miestų .Buvo žaidžiami 9 turai ,laiko kontrolė 10min. +3sek. už padarytą ėjimą. min.

       Atidarymo metu sporto meistras Donatas Baranauskas trumpai pristatė praeities Jotvingių gyvenimo istoriją . O nuoširdžiausius sveikinimus, linkėjimus ir suvenyrines dovanėles nuo Europos parlamentaro Broniaus Ropės turnyro dalyviams perdavė jo padėjėja Zita Valiūnienė.

         Pirmą vietą ir taurę laimėjo alytiškis Dainius Bukleris surinkęs 7 taškus, antras trakiškis sporto meistras iš Trąkų Kęstutis   6,5aško , trečias prieniškis Jonas Danilevičius 6,5 taško . 

          Moterų klasifikacijoje nugalėto   Genovaitė Bukauskienė iš Kauno, antra alytiškė Ramunė Žekevičienė, trečia  puniškė Marijona Bajerčienė iš Punios . Veteranų 70+ klasifikacijoje pirmi Alytiškiai Donatas  Baranauskas, Gytis Tribušinas ir Jonas Rutkauskas iš Luksnėnų.

      Jaunimo tarpe pirmas  Erikas Sabaliauskas iš Šiaulių , antras Markas Rauluševičius ir trečias Artūras Sabaliauskas iš Šiaulių.

     Jaunučių berniukų  tarpe pirmi varėniškiai Eitvydas Balkus, Dominykas Busenkovas ir  Matas Keidunas. Mergaičių tarpe pirma Vakarė Sabaliauskaitė iš Šiaulių, antra varėniškė  Aušrinė Nenartavičiūtė , trečia Skaistė Kryžiokaitė iš Marijampolės.

      Varžyboms teisėjavo Kęstutis Blaževičius  .         

        Šių varžybų pagrindinis rėmėjas Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija “Nemunas”. įsteigęs   taures  , medalius ir įvairius prizus  . Prie šių varžybų prisidėjo įvairiais prizais   “UAB”Vita Baltic International”.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

     Šaškių klubo “Alitas”info  

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.