TRADICINĖS SPORTO VARŽYTUVĖS PALUKŠČIO KAIMO BENDRUOMENĖJE  

 

           TRADICINĖS SPORTO VARŽYTUVĖS PALUKŠČIO KAIMO BENDRUOMENĖJE  

 

Rugsėjo 29 d. kaimo bendruomenė „Palukštys“ kvietėme  visas Raseinių raj. kaimo bendruomenes į Lietuvos kaimo žmonių bendruomeniškumą skatinantį renginį – Sporto varžytuves – skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100- mečiui paminėti.

             Tai tradicinis jubiliejinis – dešimtasis- mūsų bendruomenės renginys, vykstantis nuo 2008 metų. Pagrindinis rėmėjas – Lietuvos respublikos ŽŪ ministerija, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ bei Raseinių rajono savivaldybė.. Rudenėjančios gamtos puikus oras, gerai pažįstama aplinka sukvietė nemažai dalyvių. Dalyvavusiems buvo geras laikas pabendrauti, išmėginti savo jėgas. O rungčių ir prizų buvo tikrai daug- kiekvienas galėjo pasirinkti mėgstamą sporto šaką ir parodyti savo sugebėjimus. Pasklidę po teritoriją, kiekvienas rinkosi kas jam patinka ir dalyvavo ne vienoje sporto šakoje. Jaunimas labiausiai vertino krepšinį, tinklinį; mažesnieji- kvadratą; vyriausi- netradicines sporto šakas: lasą, lėkštutes, smiginį, šaudymą iš lankų, pneumatinio šautuvo ir laidynių. Visi džiaugėmės ir nepavydėjome pergalės draugams.

Aktyviausi, didįjį prizą ir daugiausia medalių gavo- Gėluvos kaimo bendruomenė ir jos patyręs nuoširdus ilgametis vadovas Jonas Vazgys. Jie laimėjo krepšinio 3×3, paplūdimio tinklinio ir kvadrato komandines rungtis. Nedaug atsiliko ir renginio organizatoriai, kaimo bendruomenė „Palukštys“, pirmininkas Romas Rudžinskas. Laimėtos antrosios vietos komandinėse rungtyse  ir I-sios vietos šaudyme iš lanko bei laso mėtyme. Treti komandinėse rungtyse liko Milašaičių sportininkai, pirmininkas Romanas Daujotas.

Neliko be prizų dalyvavusios kaimų bendruomenė ,,Pagraja“ (pirm. Vidas Lukošius) bei Ramonų (pirm. Dalytė Raudonienė) kaimų bendruomenės. Ramonų kaimo bendruomenės įsteigtą prizą- jauniausiam dalyviui – gavo Milašaičių kaimo bendruomenės dalyvė Azra Lembertaitė .

Pralaimėjusių nebuvo. Gražus oras, nuotraukos atminčiai, muzika ir skani sriūbytė ir penkių grūdų  košė, leido neskubėti skirstytis; pasidžiaugti, aptarti renginį, pabendrauti. Ačiū rėmėjams ir dalyviams.

 

 

                                      

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.