Europos meistrų čempionatas Portugalijoje

Vasario 20 – 27 dienomis vyko Europos meistrų čempionatas Bragoje Portugalijoje. Šiame čempionate dalyvavo 2362 įvairaus amžiaus sporto veteranai nuo 35 metų. Bėgimo takeliuose, metimų bei šuolių sektoriuose dėl medalių kovojo net 18 meistrų. Čempionatas komandai buvo labai sėkmingas, iškovota net 15 medalių ( – 7; – 6, – 2 ). LT komanda medalių lentelėje 13 vietoje. Šiame čempionate dalyvavo Sporto klubo ,,Salikalnis „ pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė. Ji iškovojo 2 medalius: Rutulio stūmimo rungtyje tapo Europos čempione, (II vietą užėmė vengrė Maria Tereza Gosztolai, trečia liko Inge Foldager Danija). Svarsčio metime G.Kazlauskienė iškovojo sidabro medalį. Čempione tapo Pasaulio rekordininkė Inge Foldager, o III vietą užėmė suomė Sirpa Vahtera.