Juodšiliai bėgikus pasitiko rudeniškomis spalvomis

Juodšiliai bėgikus pasitiko rudeniškomis spalvomis

Vakar nuo ankstyvo ryto, Vilniaus r. Juodšilių miestelis šurmuliavo, visi ruošėsi jau tvirtas tradicijas ir savo pradžia skaičiuojančiam nuo 2005 metų bėgimo renginiui – Juodšilių ruduo.

Gaila, bet šalyje esamų virusų pavojų jis nebuvo toks masiškas kaip ankstesniais metais, bet vis tiek prie starto linijos susirinko 300 bėgikų. Džiugu, kad kaip ir ankstesniais metais išvydome nemažą būrį vietinių mokyklų moksleivių, kurių dauguma įveikė 500 m nuotolį, kuriame nebuvo fiksuojamas laikas, bet visi renginio dalyviai gavo po finišo renginio dalyvio medalius. O jau į pagrindines renginio rungtis 5 km ir 10 km bėgimus susirinko ne tik vietinės bendruomenės atstovai, bet Vilniaus, Kauno, Marijampolės bei kitų miestų bėgikai. O komandinio varžybų mėgėjai galėjo pasivaržyti ir 2×5 km estafetinio bėgimo rungtyje.

Kaip ir jaunųjų bėgikų rungtyje taip ir čia visiems finišavusiems buvo įteikti atminimo dalyviai o rungčių nugalėtojams buvo įteiktos labai gražios ir originalios Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos Nemunas įsteigtos taurės, 10 km meistrų amžiaus grupių prizininkams ir medaliai bei kitos rėmėjų dovanos.

Po renginio visi dalyviai mėgavosi ne tik Hermio mineraliniu vandeniu, bet ir labai skania koše.

Renginį rėmė Lietuvos Žemes Ūkio Ministerija

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.