LKSKA „Nemunas“30 metų

LKSKA „Nemunas“ 30 metų

Nemunas senas gilias tradicijas turinti organizacija, kaimo gyventojų sporto organizacija, bet deja 80-dešimtais buvo uždaryta ir tik dėka tokių entuziastų kaip Kęstutis Levickis 1991 metais buvo atkurta. Bėgo metai nelengvo, bet labai įdomaus darbo, keitėsi organizacijos juridinių ir fizinių narių skaičius, laikmečiai, darbo sąlygos, sporto ir gyvenimo mados bei poreikiai. Ir štai niekam nepastebint atėjo 2021 metai LKSKA Nemunas 30-metis, tai garbingas jubiliejus, bet kokiai organizacijai ir visus šiuos metus šią organizaciją užtikrintai nuo pirmųjų dienų vedė K. Levickis.

Šių metų birželio 11 d. Molėtų rajono, Alantos Technoligijų ir verslo mokykloje įvyko LKSKA Nemunas konferencija bei LKSKA Nemuno 30mečių jubiliejaus minėjimas.  Į šią konferenciją susirinko apie 120 nemuniečių, jubiliejaus proga buvo pagerbti bei apdovanoti ilgamečiai nemuniečiai, kurie savo savanoriškais darbais, sportiniais, organizaciniais pasiekimais daug nusipelnė šiai draugijai.

Po garbingų svečių sveikinimų, buvo pateikta valdybos pirmininko veiklos ataskaita, revizoriaus pristatė finansinę asociacijos ataskaitą. Taip pat buvo išrinkta nauja valdybą, valdybos pirmininku naujai kadencijai išrinktas Evaldas Martinka, o asociacijos prezidentu vienbalsiai buvo išrinktas Zigmas Medingis.

mde

Šia graži sporto įvyko ir buvo finansuojama iš Sporto rėmimo fondo skirtų lėšų.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.