Bendruomeniškumą skatinantis renginys „Alanta 2018“

 

Bendruomeniškumą skatinantis renginys „Alanta 2018“

Liepos 21 d. Alantos krašto šeimų šventės metu vyko Aukštaitijos regiono sporto ir meno šventė „Alanta 2018“, kurią organizavo Alantos ir Naujasodžio bendruomenės kartu su Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“. Šventę  rėmė žemės ūkio ministerija.

Jau trečius metus nuo pat ryto šventė prasidėjo draugystės bėgimu Alantos dvaras – Alantos turgaus aišktė, kuriame  šiais metais dalyvavo daugiau nei 110 dalyvių. Bėgikai varžėsi penkiose grupėse: moterys, vyrai, vaikai iki 12 metų (mergaitės ir berniukai), bei tėveliai su vaikais iki 3 metų. Visi sėkmingai įveikę 3 km buvo apdovanoti bėgimo dalyvių medaliais, o kiekvienos grupės prizininkai  – taurėmis, bei rėmėjų prizais.

Vėliau vyko krepšinio turnyras 3×3, kuriame dalyvavo 11 vyrų komandų ir 2 moterų komandos. Po įnirtingos kovos vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda „Molėtų kuopa“, o moterų grupėje Molėtų moterų komanda. Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Šventė Alantoje dar ilgai tęsėsi padovanodama kraštiečiams ir svečiams daug smagaus šurmulio, staigmenų, skambios muzikos, trankių šokių ir malonių akimirkų.

Akimirkos iš renginio

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.