Alytaus rajono sportininkų triumfas seniūnijų varžybose!

2023-09-09 Rokynėje, Raseinių r. vyko Lietuvos kaimų seniūnijų sporto festivalis. Festivalyje dalyvavo virš 100 dalyvių kurie varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse- Virvės traukime nenugalimi buvo Vilniaus rajono atstovai
Stalo teniso varžybas laimėjo Eugenijus Jafimomas iš Kelmės, šaškių šachmatų rungtyse nugalėjo Alytaus atstovai.

Simno sporto klubas „Ąžuolas“ buvo neįveikamas- Tinklinio varžybose 3×3 merginų komanda (Karolina Lapinskaitė, Akvilė Murauskaitė, Evelina Tumosienė) iškovojo I vietą. Vaikinų komanda (Nedas Danulevičius, Tomas Vasiliauskas ir Deivis Griešius) taip pat buvo nenugalima ir laimėjo I vietą.
Krepšininkų komanda ( Pavelas Razumovas, Albertas Jakubauskas, Aurimas Remeika, Modestas Paulauskas)  taip pat iškovojo I vietą.
Pavelas Razumovas tapo čempionu ir smiginio rungtyje. Taip pat buvo pristatytas piklbolo žaidimas, kurį išbandė visi norintys dalyviai, bei su malonumu dalyvavo naujokų piklbolo varžybose.

Didelis ačiū visiems dalyviams bei teisėjams , kurie prisidėjo prie šio puikaus renginio.