Sportuokime ir būkime sveiki

Sportuokime ir būkime sveiki
 
Rugpjūčio 5 d. Simno Sporto Klubas „Ąžuolas“ devynioliktą kartą sukvietė tinklinio entuziastus iš visos Lietuvos į Simną, prie Giluičio ežero, kur vyko kasmetinis paplūdimio tinklinio turnyras. Dalyviai varžėsi moterų, mėgėjų ir vyrų aukštesnio meistriškumo grupėse.
Moterų grupėje I vietą iškovojo komanda „Octa“ (Ieva Dudavičienė ir Jurgita Margevičiūtė, Alytus), II vieta atiteko komandai „Solvestina“ (Solveiga Vanickaitė ir Justina Berškytė, Alytaus r.) ir III vietą laimėjo komanda „Siglė“ (Eglė Dumbliauskienė ir Simona Žuklijūtė, Alytus).
Vyrų aukštesnio meistriškumo grupėje I vietą laimėjo komanda „Putininiai“ (Tomas Vyšniauskas ir Nedas Danulevičius, Alytus), II vietą – komanda „Vilniečiai“ (Paulius Ričkus ir Dainius Šablinskas, Vilnius) ir III vietą laimėjo komanda „AG“ (Algimantas Sakalauskas ir Gedas Zabita, Alytaus r.).
Vyrų mėgėjų grupėje I vietą iškovojo komanda „Pakeliui namo“ (Jokūbas Vaišnys ir Justinas Petrauskas, Lazdijai), II vietą – komanda „Be autų“  (Mantas Babenskas ir Kamilė Baliukonytė, Kaunas), III vietą iškovojo komanda „Alfonautai“ (Ilijus Vyblov ir Donatas Adašiūnas, Panevėžys).
 
Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame šio renginio pradininkui ir puoselėtojui  Asociacijos „Simno kraštas“ pirmininkui Gintautui Radžiukynui, varžybų vyr. teisėjui Artūrui Sidarui. Bei LKSKA „Nemunas“  Už skanų maitinimą esame dėkingi „Gintaro užeigai“.
                                                                                     SK „Ąžuolas“ prezidentas                     Napaleonas Andrijauskas
 
 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.