Sporto ir meno šventėje ,,Lieplaukė 2022″

Sporto ir meno šventėje ,,Lieplaukė 2022″

 Liepos 30 dieną saulėtą rytą  Lieplaukės kaime, 9 km. į vakarus nuo Telšių, rinkosi Žemaitijos krašto ir aplinkinių rajonų sportininkai į  kaimo  bendruomenių tradicinę sporto ir meno šventę „ Lieplaukė 2022“. Dalyvavo apie 200 sportininkų ne tik iš Žemaitijos, bet ir iš visos Lietuvos.  Kad renginys džiugintų akį ir širdį, vieningai iš peties padirbėjo Ryškėnų seniūnijos sportinių renginių organizatoriaus  Tomo Gauryliaus kūrybinga komanda.

  LKSKA ,,Nemunas“ valdybos pirmininkas Mindaugas Levickis  ir Ryškėnų sporto klubo pirmininkas Jonas Gaurylius džiaugiasi pavykusiu renginiu, įteikta daug apdovanojimų. 

Pagrindinis renginio rėmėjas –  Lietuvos respublikos žemės ūkio ministerija.

 Šventės atidaryme dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė LKSKA ,,Nemunas“ valdybos pirmininkas Mindaugas Levickis, Lieplaukės kaimo bendruomenės pirmininkas Vytautas Rumbutis, Lieplaukiškių  draugijos pirmininkė Virginija Bykovienė bei Ryškėnų sporto klubo pirmininkas Jonas Gaurylius.  Šventės atidarymą savo muzikiniais kūriniais  papuošė Telšių jaunimo grupė On The Stop .

Vėliau varžybų  vyr. teisėjas Tomas Gaurylius  pakvietė visus sportininkus užimti savo pozicijas. 

 Nepamiršti tądien ir specialiais prizais bei diplomais apdovanoti labiausiai nusipelnę  sportininkai  ir teisėjai, eilę metų organizuojant  tradicinę šventę ,,Lieplaukė 2022″.  

Vyko komandinės ir individualios varžybos įvairaus amžiaus žmonėms.

 Vyrai ir moterys vis drąsiau registravosi į rankų lenkimo varžybas, kurioms teisejavo Lietuvos čempionai  iš Mažeikių broliai  Laurynas ir Deividas Bučiai. Savo sumanumą ir išradingumą šventės dalyviai turėjo galimybę pademonstruoti varžybose  prie šaškių ir šachmatų lentų, kurioms teisejavo Aleksandras Daščiora ir  Rimvydas Lukošius iš Klaipėdos r.

 Šventės dalyviai nepraleido progos išbandyti naują sportinę rungtį – šaudymą iš lazerinio pistoleto. Taip pat netrūko puikių ir nuotaikingų emocijų stalo teniso bei  smiginio varžytuvėse. Trikovės varžybose savo jėgas išbandė seniūnijų seniūnai,seniūnaičiai, kaimo bendruomenių  pirmininkai.

 Itin daug džiugių jaudulio akimirkų  suteikė ir sirgalių emocijas audrino jau tradicija tapęs Mix krepšinis 3×3. Greitį ir ištvermę jaunieji sportininkai  išbandė kroso varžybose.  Buvo galima  užsiregistruoti  ir į šeimų futbolo varžybas.

Varžyboms teisėjavo Ryškėnų sporto klubo teisėjų kolegija. Įpusėjus sportinėms varžyboms, dalyviai buvo pavaišinti gardžiais pietumis. 

Šventės metu vaikai džiaugėsi nemokamu batutu, o tėveliai galėjo dalyvauti smagioje loterijoje.

 

LŠS Žemaitijos 8 -oji rinktinė šventės dalyviams pravedė edukacinius užsiėmimus. Rinktinės vadas Julius Svirušis po instruktažo pakvietė visus aktyviai dalyvauti pirmosios pagalbos bei sužeistųjų evakuacijos mokymuose, o vėliau ir  šauliškoje estafetėje su kliūčių ruožu. Estafetės dalyviai buvo apdovanoti šaulių atminimo suvenyrais.

Galiausiai beliko išsiaiškinti ir apdovanoti tuos, kuriuos tądien išsirinko fortūna!   Ant prizininkų pakylos žygiavo sportininkai iš Tytuvėnų, Ryškėnų, Lauko Sodos, Lieplaukės, Žagarės, Judrėnų, Tverų bei kitų kaimo bendruomenių.

Po varžybų, skambant fanfaroms, sportininkai buvo apdovanoti  medaliais, taurėmis ir prizais, kuriuos įteikė LKSKA ,,Nemunas” pirmininkas Mindaugas Levickis bei Ryškėnų sporto klubo vadovas Tomas Gaurylius. 

Šventės organizatoriai linki ir kitais metais vėl susiburti jaukioje sportinėje ir šventinėje aplinkoje.

Šventės dalyviai ir organizatoriai dėkoja Žemės Ūkio Ministerijai, kuri buvo pagrindinė šio renginio rėmėja. 

Daugiau renginio akimirkų

facebook.com/www.ryskenusk.lt/photos/pcb.1100737840539679/1100734007206729/acija

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.