VASAROS SPORTO IR MENO ŠVENTĖS ,,ALKSNIUPIAI – 2018“

VASAROS SPORTO IR MENO ŠVENTĖS ,,ALKSNIUPIAI – 2018“

Liepos 14 d. Alksniupiuose vyko vasaros sporto ir meno šventė ,,Alksniupiai 2018″. Oro sąlygos vykti šventei lauke nebuvo palankios, tad dauguma rungčių ir visa meninė programa vyko kultūros namų patalpose ir mokyklos sporto salėje. Kadangi tai tradicinis ir laukiamas renginys, sulaukta rekordinio dalyvių ir svečių skaičius.

Rajoniniame šaškių turnyre dalyvavo rajono veteranai ir jaunimas. Nugalėtoju tapo Gintautas Pabilionis (Naujasodis).  Sporto salėje vyko krepšinio, kuriame dalyvavo 6 komandos iš Radviliškio rajono, tai: Raudondvario ,,Salikalnis“, Baukų ,,Niauduva“, Radviliškio ,,Liūtai“, Radviliškio ,,Garažas“, Alksniupių ,,Draugas“, Alksniupių ,,Žalieji“. Nugalėtojais tapo Radviliškio ,,Liūtai“. Tinklinio varžybose susirungė 5 komandos: Šeduvos ,, Jauniai“, Radviliškio ,,Garažas“, Alksniupių ,,Žalieji“, Raudondvario ,,Salikalnis“. Čia nepralenkiamais tapo  Raudondvario ,,Salikalnio“ komanda. Smiginio varžybose savo jėgas išbandė beveik 40 dalyvių, bet nepralenkiamais tapo: Moterų grupėje -Aldona Kuprinskienė iš Šiaulių, vaikų iki 14 m. grupėje – Domas Šilinskas ir Baukų, vyrų – Dariuas Urbonas iš Alksniupių. Įvairiose rungtyse ir estafetėse aktyviai dalyvavo tiek mažieji, tiek jų tėvai. Lankų metimas renkant taškus. Dalyvių užregistruota masiškiausiai, tai 47. Sėkmė tą kart šypsojosi: Vaikų iki 14 m. – Odetai Janulytei (Aukštelkai), Mot. gr. – Justinai Maciuvienei (Brijagala) ir Vyrų grupė – Orestui Butvilui (Šeduva).

Visi nugalėtojai apdovanoti LKSKA ,,Nemunas“ prizais. Augustės ir Oresto Butvilų šeima aktyviausiai ir gausiausiai dalyvavusi šventėje apdovanojama specialiu prizu, kurį įsteigė ŽŪB ,,Draugas“.

Po sportinių varžybų ir estafečių Alksniupių kultūros namuose vyko meno saviraiškos kolektyvų pasirodymai. Čia savo menines programas parodė kūrybinės vaikų vasaros stovyklos dalyviai, sukūrę ,,Pievų madų“ kolekciją, Joniškio k.c. romansų grupė ,,Ašalia“, Alksniupių šokių kolektyvas ,,Alksna“, liaudiško dainavimo kolektyvas ,,Alksnelė“, moterų ansamblis  ,,Nona“, solistas Eimantas Didžbalis ir estrados atlikėjas Edmundas Kučinskas.

 

Šventę organizavo  VO ,,Kaimo bendruomenė – Draugas“, LKSKA ,,Nemunas“..Pagrindinis remėjas Žemės ūkio ministerija.

VO ,,Kaimo bendruomenė – Draugas“ pirmininkė     Laima Didžbalienė

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.