Bėgimas aplink Pajūrį-2017

 

Spalio pirmas sekmadienis tradiciškai Pajūryje priklauso bėgimo mėgėjams. Šiemet  tai jau dvyliktasis bėgimas aplink Pajūrį, į kurį suvažiuoja bėgikai iš įvairių Lietuvos kampelių. Šis bėgimas buvo skirtas Lietuvos valstybės  šimtmečiui pažymėti. Į startą Pajūrio Stanislovo Biržiškio  gimnazijos aikštėje stojo daugiau kaip 200 bėgikų, tarp kurių ir ne vienas Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys. Bėgime gausiai  dalyvavo ir jaunieji šauliai iš Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadas Algimantas Dragūnas, bei Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, vadas Rimantas Grikšas , Šilalės krašto neįgaliųjų sąjungos nariai, Šilalės Darius ir Girėno gimnazijos lengvatlečiai ir jaunieji gaisrininkai, Kvėdarnos lengvatlečiai, šių varžybų senbuviai,  Kaltinėnų  Aleksandro Stulginskio gimnazijos komanda bei svečiai iš kitų rajonų. Bėgimo dalyviai dalinosi medalius ir taures kuriuos įsteigė Lietuvos kaimo sporto klubų asociacija  Nemunas.

Pirmieji į startą stojo 1km bėgikai, gimę 2006 m. ir jaunesni. Čia nepralenkiami  buvo kaltinėniškis  Rojus Trimirka bei Ivona Vaitkevič iš Vilniaus rajono, Paberžės. Daugiausia dalyvių startavo 3 km nuotolyje, kur apdovanojimus dalyviai dalinosi dviejuose amžiaus grupėse. Vyresniųjų grupei taures įsteigė Pajūrio seniūnė Roma Veščiūnienė. Čia pirmieji finišavo Julija Jačūn iš Paberžčs, bei kaltinėniškiai Dovilė Tamašauskaitė, Eligijus Katauskas ir Gvidas Tauroza, šiuo metu Šiaulių sporto gimnazijos moksleivis. Gvidas tapo nugalėtojų ir 8 km nuotolyje tarp vyrų, o  moterų tarpe pirmoji finišavo Rimantė Vijeikaitė. Jiems buvo įteiktos Šilalės  rajono savivaldybės mero taurės. Senjorų grupių nugalėtojais tapo šilutiškė Vilija Parnarauskienė, tauragiškė Daiva Kaubrienė, Vytautas Gražys iš Vilniaus rajono, tauragiškis Aloyzas Urbikas. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos direktorius Juozas Žymančius įteikė taures  stipriausiems gimnazijos bėgikams Anetai Petkutei, Pauliui Pavilioniui, Juliui Elvikiui, Svajūnui Kuskiui, Estelai Kovaliovaitei, Orintai Kovaliovaitei, Giedriui Dargevičiui. Nugalėtojams taures bei medalius įteikė rajono meras Jonas Gudauskas, beje taip pat įveikęs 1km ir 3km nuotolius. Dalyviai įveikę nuotolius išsidalino Padėkos raštus.

Visi dalyviai buvo vaišinami arbata, bei gardžia koše. Dėkojame Pajūrio parduotuvių „Tėviškė“ ir „Pajūris-Jūra“ savininkams už prizus bei informaciniam rėmėjui „Šilalės artojas“.

                             Pajūrio sporto klubo Jūra pirmininkas Rimantas Bendžius

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.