Tinklininkus vėl subūrė tinklinio turnyras „CUKRAINIO“ TAURĖ – 2013

CUKRAINIO taurė 2013Šių metų spalio 19-20 dienomis Kauno moterų tinklinio klubas „Cukrainis“ kartu su Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ surengė tinklinio mėgėjų turnyrą „CUKRAINIO“ TAURĖ-2013. „CUKRAINIO“ TAURĖS turnyras tampa ne tik tradiciniu, bet ir tarptautiniu. Turnyre dalyvavo moterų komandos iš Jonavos, Klaipėdos, Gargždų, Panevėžio, Kauno raj., Valmieros (Latvija), bei vyrų komandos iš Marijampolės, Joniškio, Šiaulių, Kauno raj. Net dvi vyrų komandos atvyko iš Latvijos.

Vyrų komandos varžėsi KTU sporto salėje, o moterų –  Kauno Centro sporto mokyklos salėje. Pradžioje komandos varžėsi dviejuose pogrupiuose. Antrąją varžybų dieną komandos kovojo dėl prizinių vietų.  Moterų tarpe I vietą, po atkaklios kovos iškovojo Valmieros tinklininkės,  II vieta atiteko panevėžietėms, III – Gargždų „Gargždams“, IV – turnyro šeimininkėms TK „Cukrainis“.  Vyrams taip pat teko pakovoti dėl prizinių vietų. I vietą užtikrintai laimėjo svečiai Šiaulių komanda. II vieta atiteko svečiams iš Latvijos (Saulkraste), III – Kauno TK „Marito“, IV – Marijampolės tinklininkams. Turnyro vyr.teisėjas Renatas Dūda.

Rungtynių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais. Šeštadienio vakarą turnyro dalyviai buvo pakviesti smagiai pabendrauti į vakaronę.

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems turnyro dalyviams ir visiems neabejingiems tinkliniui prisidėjusiems prie tinklinio sporto populiarinimo ir turnyro organizavimo.

TK ,,CUKRAINIS“

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.