Šeštosios Ariogalos seniūnijos kaimo bendruomenių žaidynės.

Laikas bėga iš tiesų labai greitai. Jau šeštą kartą susirinko Ariogalos seniūnijos bendruomenių sporto entuziastai šių metų gegužės 25 d į Paliepius, kur vyko tradicinės Ariogalos seniūnijos kaimo bendruomenių žaidynės. Atvyko Didžiulių, Gėluvos, Butkiškės komandos ir mes, žaidynių organizatoriai, kaimo bendruomenė „Paliepiai“ ir sporto klubas „Spartuoliai“.

Žaidynių dalyvius pasveikino Ariogalos seniūnijos seniūnas J.Labanauskas ir palinkėjo atkaklių sportinių kovų. Pagrindinis šventės rėmėjai UAB „Inkubas“, direktorė J.Petkevičienė ir LKSKA „Nemunas“, kuris apdovanojimams davė taures, medalius ir diplomus, skyrė lėšų. Dėkojame mūsų ilgamečiams ir nuolatiniams rėmėjams. Sporto klubas „Spartuoliai“ yra LKSKA(Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos) „Nemunas“ narys, respublikinėje veiklos rezultatų suvestinėje, kaimo klubų tarpe, 2007 m užėmėmęs II vietą.

Šventės dalyvius pasveikino Paliepių laisvalaikio salės moterų ansamblis, pašoko Paliepių merginų kolektyvas. Visus savo pasirodymu nudžiugino į svečius atvykęs Ariogalos gimnazijos moksleivių teatras, vadovaujamas mokytojos Šegždienės.

Pagal žaidynių nuostatus vyko devynios rungtys: krepšinis, judriosios šaškės, svarsčio rovimas, stalo tenisas, galiūnų rungtis ir kt.

Didžioji žaidynių taurė įteikta Gėluvos bendruomenės komandai. Antri liko Didžiuliai, treti – Butkiškė, o pabaigoje, užėmę garbingą ketvirtą vietą liko organizatoriai. Suprantama, tegul sėkme džiaugiasi svečių komandos.

Jums taip pat bus įdomu...