Tarptautinis krepšinio turnyras „Ukmergė 2013“

Krepšinio turnyras Ukmergė 2013Gruodžio 7-8 dienomis Ukmergėje vyko Tarptautinis moterų ir vyrų krepšinio turnyras, kurį organizavo LKSKA „Nemunas“, Ukmergės moterų krepšinio klubas ir Ukmergės vyrų krepšinio klubas „Olimpas“. Turnyre dalyvavo keturios moterų ir trys vyrų komandos. Turnyro atidaryme susirinkusiuosius pasveikino ir visiems linkėjo sėkmės, gerų rezultatų bei puikiai praleisto laiko rajono meras Vydas Paknys, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, Ukmergės moterų krepšinio klubo prezidentė Rima Boškevičienė.

Į renginį atvyko dvi Latvijos komandos – moterų „Cesis“ ir vyrų „Kiekava“. Krepšininkų atvyko ir iš Radviliškio bei Kretingos.

Ukmergei atstovavo moterų komanda Ukmergės MKK ir vyrų komanda „Olimpas“.

Sėkmė turnyre lydėjo Ukmergės MKK. Ukmergiškės iškovojo I vietą. II vieta atiteko Kretingos komandai „Augma“, III – latvėms iš „Cesis“ komandos.

Tarp vyrų geriausi buvo radviliškiečiai iš SK „Šeduvos malūnas“. II – „Kiekava“ iš Latvijos. Ukmergės „Olimpus“ laimėjo III vietą.

Šventėje vyko snaiperio ir snaiperės konkursai. Tritaškių rungtyje nugalėjo Jolanta Žiaunienė iš Radviliškio ir Gaudentas Skromanas iš „Šeduvos malūno“. Baudas geriausiai mėtė Daiva Drungilienė iš Kretingos „Augmos“ bei Ukmergės „Olimpo“ žaidėjas Remigijus Amankavičius.

LKSKA „NEMUNAS“ tarybos narė Rima Boškevičienė

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.