Bėk bėk, žirgeli 2012

Anykščiai-bėk bėk, žirgeli 2012 šventę aplankė lietus. Praktiškai tik protarpiais leisdamas atsikvėpti žmonėms. Žinoma patį gražiausią reginį ir susižavėjimą sukėlė lygiosios žirgų lenktynes. Pradėję nacionalinio paveldo atstovai-žemaitukai, kurie visi keturi suvažiavo iš visų Lietuvos kampelių. Vienas neatvyko, tačiau prie lektyninkų prisijungė anykštėnė Kamilė Beržanskytė su Kariu. Šis žirgas pagal žiūrovų simpatijas gavo gražiausio lenktyniaujančio žemaituko taurę. O ir trasoje jam sekėsi visai neblogai, favorito Alto su G.Masiuliene niekas nenugalėjo, tačiau Karys iškovojo antrą vietą ir trasoje. Trečiasis startvo Tropikas, daugelis stebėjosi jo pergale, nes žirgas labai sėkmingai dalyvavo žygyje prie Juodosios jūros, o čia trumpa tik 800 metrų distancija. Ketvirtoji liko Žievė su A.Šulskyte.

Iškart po žemaitukų startavo sprinto distancijoje grynakraujai jojamieji. Niūronių hipodromo takelis trumpas , o tą dien ir slidus, tačiau žirgai laikė maksimalų tempą ir didžiają dalį trasos vedė Akcent su S.Pužausku. Likus 300 metrų spurtuoti pradėjo Verona Lad su Khazana, Bohema prarado jėgas, Akcent bandė nepasiduot, bet taip pat krito. Tik pusė galvos skyrė pirmosios vietos nugalėtoją Verona Lad su Edvinu Kubiliumi nuo antrosios Khazanos su F.Poškute.Po to žmones žavėjo Šetlando ponių rungtis, kurių dalyvavo net dešimt. Čia neaplenkiama buvo Bella, kuri niekam nebeužleido pozicijų. Nugalėtojo laikas skiriasi nuo paskutinio pusę minutės.

Na o kulminaciniame bėgime aistruolius išvaikė liūtis, tačiau ištvermingiausieji matė tikrai nuostabų bėgimą. Nemunas lyderių kriterijaus prize kovėsi Moune Shine su E.Kubiliumi, Bonita Morena su Simu Pužausku, Carman su Greta Jankute ir Joy Kitty su F. Poškute. Čia visą laik vedė Joy Kitty su F.Poškute ir Carman su G.Jankute juos persekiojo Bonita Morena su S.Pužausku ir Moune Shine su E.Kubiliumi. Likus dviem šimtams metrų Joy Kitty pradėjo spurtuoti, įkandin jos Carman, likus šimtui metrų, Carman prarado jėgas, jį aplenkė Bonita Morena, tačiau trečią poziciją išlaikė, o Moune Shine jo neprisivijo.Taigi laimėjo Joy Kitty su F.Poškute. Žirgas priklauso Sindikatui ir treniruojamas Šiaulių rajone. Nors lietus tiesiog žliaugė aistruoliai pagerbė nugalėtojus ir lauks žirgų lenktynių vėl.

Jums taip pat gali būti įdomu...