Simne rinkosi paplūdimio tinklininkai

 

Simne rinkosi paplūdimio tinklininkai

 

Birželio 10 d. Simne vyko paplūdimio tinklinio varžybos Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“  taurei laimėti. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 100 dalyvių iš visos Lietuvos.

Renginyje Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas tarė sveikinimo žodį ir palinkėjo dalyviams sėkmės.

Moterų grupėje I vietą iškovojo  Kauno „Eleveta“ (Iveta Sutkutė ir Elena Jeremejeva), II vieta atiteko „Turbo“ (Marija Ramanauskaitė ir Kristina Baušienė, Vilnius), III vieta – Raseinių duetui  Klaudijai Kinstavičiūtei ir Džinetai Šimkutei.

Mėgėjų lygoje I  ir II vietas laimėjo šeimų duetai. I vietą iškovojo alytiškių komanda „Altemsa“ (Arūnas ir Gabijus Šukaičiai), II vieta atiteko komandai „Tu ir aš“( Darius ir Edvinas Jarmalavičiai), III vieta – komandai iš Kauno „Kaktusas“ (Tomas Vyšniauskas ir Ernestas Lakštinis).

Profesionalų lygoje I vietą laimėjo Kauno komanda „Taboo“ (Gytis Truska ir Linas Petravičius), II vietoje liko alytiškiai Rytis Jakučionis ir Deimis Jarmalavičius, o III vieta atiteko Lazdijų komandai (Martynas Lynikas ir Laimonas Juškauskas).

Prisiminimo taurėmis buvo apdovanoti jauniausieji dalyviai Aušrinė Mikelionytė ir Deivis Griešius (Alytus) bei vyriausioji dalyvė Rasa Žukauskienė (Lazdijai).

Dalyviai dėkoja sekretoriatui, teisėjams, aptarnaujančiam personalui, klubo prezidentui Gintautui Radžiukynui , varžybų vyr. teisėjui Napaleonui Andrijauskui bei LKSKA „Nemunas“ pirmininkui Kęstučiui Levickiui už paramą renginiui.

                                                                                                               

Varžybų dalyvis Rytis Jakučionis

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.