Luksnėnų taurė 2018

Šaškės-šachmatai

Spalio 14d.  Luksnėnų kultūros namuose  vyko respublikinis šaškių turnyras Luksnėnų taurė-2018.

Jose  dalyvavo 44 suaugusiųjų grupėje ir 21 jaunučių grupėje  iš įvairių Lietuvos miestų ,buvo žaidžiami 9 turai ,laiko kontrolė 15min.
       Pirmą vietą ir taurę laimėjo Saulius Kalasauskas iš Kalvarijos 13 taškų  , antrą alytiškis sporto meistras Donatas Baranauskas 13 taškų , trečias marijampolietis Juozas Martinkevičius 13 taškų
Iš alytiškių į penketuką  pateko Gytis Tribušinas ir Zigmas Ingelevičius Luksnėniškis Jonas Rutkauskas užėmė septintą  vietą ir pirmą tarp Alytaus rajono žaidėjų, kurių tarpe antra ir trečia vieta
dalinosi  Valdemaras Virmauskas iš Butrimonių ir Vitas Stanevičius iš Butrimiškių  .Moterų tarpe pirmą vietą laimėjo  Ramunė Žekevičienė iš Alytaus ,antrą vietą užėmė Birutė Čeplienė iš Punsko  trečia vieta atiteko Alminai Afoninai iš Baltarusijos. Jaunimo tarpe pirmas Erikas Sabaliauskas iš Šiaulių Jaunučių berniukų tarpe pirmas marijampolietis Emilijus Bendoraitis . Jaunučių
mergaičių tarpe pirma  –Adrija Matutytė iš Vilniaus  Vaikams teisėjavo marijampolietis Vitas Labutis  , suaugusiems Dainius Bukleris.

Šių varžybų pagrindinis rėmėjas Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asocijacija Nemunas, įsteigė  taures  medalius ir įvairius prizus  . Prie šių varžybų prisidėjo įvairiais prizais  “Alytaus naujienos” , UAB”Vita Baltic International”  , UAB”Pietų Spektras” , IĮ”Aigris” , Alytaus rajono savivaldybės sporto skyrius, seimo narys Laurynas Kasčiūna,    ir Luksnėnų kultūros namų vadovybė suteikusi puikias sąlygas šaškių varžyboms. J. Rutkauskas vienas iš organizatorių pasidžiaugė turnyre dalyvavusiais pajėgiais  Lietuvos  šaškininkais   ir turnyrą remiančiais atstovais.

Spalio 21 d. Alytuje vyko Šachmatų varžybos Nemuno taurė-2018 Varžėsi 28 dalyviai . Pirmą vietą ir taurę laimėjo alytiškis Domas Vasiliauskas 14 taškų , antra vieta atiteko Sauliui Pilkiui iš
Kaišiadorių 14 taškų  , trečias – Juozas Ramanauskas iš Seirijų 14 taškų .Moterų grupėje nugalėjo  Irena Karsokaitė iš Prienų , antra IevaŽiūkaitė iš Punios , trečia – Ramunė Žekevičienė .
Taures ir medalius įsteigė LKSKA”Nemunas”.