Biržuose įvyko „Artitro“ klubų sporto šventė

 

Birželio 20 d. Biržuose vyko Lietuvos artrito asociacijos Aukštaitijos regiono artrito klubų Sporto šventė. Į ją susirinko dalyviai  iš Panevėžio rajono, Rokiškio rajono, Šiaulių rajono. Dalyvavo ir Biržų komanda. Viso šventėje dalyvavo 70 dalyvių.

                      Buvo paruoštos rungtys: estafetė, smiginis, kimšto kamuolio mėtymas į lankus, baudų mėtymas į krepšį. Išsirikiavę komandos prisistatė skanduote „Mes sportuojam visada, sportas – mūsų sveikata“. Po trumpos įžangos visi šventės dalyviai pradėjo mankštą.

                      Kad  varžybų  nuotaika  būtų  gera, rokiškėnai į šventę   atsivežė savo dainininkus. Šie, padainavę   keletą dainų, sceninę aprangą skubėjo keisti į sportinę: laukė pirmoji rungtis  –  estafetės. Išsiaiškinę  ir  iš biržiečių pasimokę, kaip vyks estafetė, visi varžybų dalyviai  įsibėgėjo, įsismagino…

                      Vieną rungtį keitė kita: smiginio varžybos, baudų mėtymas į krepšį, kimšto kamuolio mėtymas. Varžyboms teisėjavo specialistai – Biržų rajono kultūros ir sporto centro atstovai.

                      Po visų rungčių paaiškėjo, kad geriausių sportininkų titulo vertas Rokiškio rajono klubas „Artritas“, jo sportininkams ir buvo įteikta taurė.

                      Nors šioje Sporto šventėje ne čempionų titulai ir prizinės vietos svarbu, nugalėtojų taurės verti visi, kas nepasiduoda monotonijai, lavina savo kūną, skausmą bando įveikti judesiu, kas neleidžia sau tik dejuoti ir skųstis.

                      Po sporto varžybų prie pietų stalo šventės dalyviai dalinosi įspūdžiais, klausėsi rokiškėnų ir Biržų „Artrito“ vokalinio ansamblio dainų.

                      Smagiai pabendravę visi išsiskyrė tikėdami susitikti tokioje gražioje šventėje ir kitais metais.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.