Simne praūžė paplūdimio tinklinio turnyras

2021-07-03 Simne, Giluičio ežero poilsiavietėje vyko 16 – os paplūdimio tinklinio varžybos, kurias organizavo Simno sporto klubas „Ąžuolas“.
Renginį rėmė LKSKA „Nemunas“ Sporto rėmimo fondo lėšomis pagal projektą „Dabar mes judame“.
Dalyviai varžėsi  moterų, mėgėjų ir vyrų aukštesnio meistriškumo grupėse.  Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda „SS“ (Sigutė Kažukauskaitė ir Solveiga Vanickaitė), antrąją vietą – komanda „Simnas“ (Erika Kižytė ir Vestina Blinstrubytė), trečiąją vietą – „Dzūkės“ (Ugnė Dulskaitė ir Ugnė Bubnelytė).
Mėgėjų grupėje pirmąją vietą laimėjo „Aukuras“ (Arūnas ir Gabijus Šukaičiai), antrąją – „Pučia“ (Mindaugas Vyšniauskas ir Kęstutis Tumosa), ir trečiąją – „Mixas“ (Eglė Radzevičiūtė ir Aivaras Balkauskas) .Aukštesnio meistriškumo vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda „Vyšnia“ (Tomas Vyšniauskas ir Aivaras Balkauskas), antrąją – „Šlapenkė“ (Martynas Lynikas ir Laimonas Juškauskas) ir trečiąją – „Tomas“ (Tomas Vasiliauskas ir Deivis Griešius). Sveikinimo žodį tarė ilgameti šio turnyro organizatorius ir puoselėtojas Gintautas Radžiukynas.