Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninės stalo teniso pirmenybės

2019 m. rugsėjo 28 d. Kelmės sporto centro salėje prie 18 stalų vyko Respublikos LKSKA “Nemunas” asmenininės stalo teniso pirmenybės, kuriuose dalyvavo apie 120 stalo tenisininkų, kurie buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes- iki 40 metų, 40-60 metų ir 60 metų ir vyresni.

Pirmenybes pravedė Kelmės stalo teniso klubo “Topsas” nariai. Po 8 valandų įnirtingos kovos paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Iki 40 metų amžiaus grupėje nugalėjo Lukas Rimkus (Raseiniai), 2 vieta Mindaugas Steponkus (Panevėžys), 3 vieta Irmantas Daukantas (Mažeikiai), 4 vieta Dovydas Pagojus (Kuršėnai).

40 – 60 metų amžiaus grupėje varžėsi per 50 dalyvių, o nugalėjotoju tapo – Rolandas Navickas (Šiauliai) 2 vieta Arūnas Bendaravičius (Šiauliai), 3vieta Vilius Lukša (Kėdainiai), 4 vieta Eugenijus Jafimovas (Kelmė).

60 metų ir vyresnių žaidėjų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Povilas Bagužis (Panevėžys), 2 vieta Juris Silins (Ryga), 3 vieta Algis Šaulys (Šilutė), 4 vieta Kazys Stankus (Salantai).

Varžybas rėmė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Varžybų parneriais buvo- Kelmės stalo teniso klubas „Topsas“ ir Kelmės sporto centras. Varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo LKSKA ,,Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis. Po varžybų visi dalyviai degustavo žemaitiškų kulinarinių patiekalų kavinėje „AUDIT“. Po varžybų visi, kad ir nuvargę, bet laimingi grįžo namo.